-67%

2 ВО 1 УЛТРА ЗАБАВЕН САД ЗА ХРАНА ЗА КУЧИЊА + ИГРАЧКА

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Дали вашето куче има проблем со прејадување и има абдоминална болка во стомакот?

Направете му на  вашето милениче уште позабавно секојдневие со оваа практична топка- Сад за храна за кучиња во кој можете да ги ставите омилените јадења или храна на вашето куче и да ја дозирате количината на храна што ја внесува преку игра.

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

2 во 1 Ултра забавен Сад за храна за кучиња + ИГРАЧКА

Дали вашето куче има проблем со прејадување и има абдоминална болка во стомакот?

Направете му на вашето домашно милениче уште позабавно секојдневние со оваа практична топка, Сад за храна за кучиња во кој можете да ги ставите омилените јадења или храна на вашето куче и да ја дозирате количината на храна што ја внесува преку игра, доста брзо и лесно!

Сад за храна за кучиња

Транспарентниот резервоар му овозможува на кучето да ја види храната и да биде заинтересиран да игра со топка во која ќе добие онолку задоволства колку што е доволно за неговиот дневен внес.

Покрај тоа што има уникатен и прилагоден дизајн за домашните миленици и нивните потреби, овој Сад за храна за кучиња во форма на топка е направен од висококвалитетна и издржлива пластика, така што не мора да се грижите, вашето домашно милениче може да игра со него сосема безбедно.

Оваа функционална играчка е многу лесна за одржување, сè што треба да направите е да исплакнете со топла вода и таа е подготвена за следната употреба!

Сад за храна за кучиња

Знаеме колку ви е важно вашето домашно милениче, поради што сакаме да ви помогнеме во намерата да го исполнувате секој негов ден со среќа и забава, исто како што тој ги исполнува и вашите!

Овој дозер за храна му овозможува на кучето да гледа, да мириса, да слуша и да најде грицки во играчката, што може да ги разбуди интересите и апетитот на кучето.

Сад за храна за кучиња

Овој производ е достапен само во TronShop !

Карактеристики: 

 • Дозер за храна за кучиња и играчка;
 • Уникатен дизајн прилагоден на потребите на домашните миленици;
 • Материјал: високо квалитетна пластика;
 • Економичен;
 • Решавање на проблеми со прејадување и варење на храната;
 • Лесно се одржува.

2 во 1 УЛТРА  забавен Сад за храна за кучиња + ИГРАЧКА

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 ВО 1 УЛТРА ЗАБАВЕН САД ЗА ХРАНА ЗА КУЧИЊА + ИГРАЧКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА