-63%

Самолепливи тркалца за поместување на предмети

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

 

✅ Самолепливи тркала за полесно движење на работите што се движат за 360º изработени од нерѓосувачки челик.

✅ Тркалата се самолепливи и се користат за полесно да се движат работите низ куќата, како што се саксии, полици, маси за кафе и други предмети кои треба често да ги преместувате.

✅ Идеален за полесно движење на предмети при бришење прашина и чистење подови. Многу лесно се монтира и не остава траги на подот.

 

Пакетот содржи 4 парчиња.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Самолепливи тркалца

✅Самолепливи тркалца  за полесно движење на работите што се движат за 360º изработени од нерѓосувачки челик.

Тркалата се самолепливи и се користат за полесно да се движат работите низ куќата, како што се саксии, полици, маси за кафе и други предмети кои треба често да ги преместувате.

✅ Идеален за полесно движење на предмети при бришење прашина и чистење подови. Многу лесно се монтира и не остава траги на подот.

➡️Димензии: 4,5 × 2,8 × 1,4 cm

➡️Материјал: пластика / висококвалитетен челик

➡️Лесно се врти и ротира

➡️Брза и лесна инсталација

➡️Одличен квалитет и издржливост

➡️360º лизга под кој било агол

➡️Одличен квалитет и издржливост

 

Самолепливи тркалца за лесно движење на предмети

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Самолепливи тркалца за поместување на предмети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА