-51%

Самолепливо платно за брза репарација

Original price was: 2,250.00 ден.Current price is: 1,099.00 ден.


Самолепливо платно за поправка на оштетена кожа на мебел, паричници, седишта итн. Платното е вистинска кожа и има леплива подлога која е издржлива и долготрајна. Многу едноставно за користење. Само исечете парче во саканата димензија, одлепете го долниот слој и залепете каде што е потребно. За 24 часа сосема ќе се залепи и ќе изгледа како ново!

Кожата е достапна во повеќе бои.

Димензии: 1м х 1.50м

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Самолепливо платно за брза репарација

Уморни сте од тоа да го гледате својот стар мебел оштетен, бидејќи времето си го направило своето? – Не мора веднаш да купувате нов мебел или пак да ангажирате скапи мајстори. Решението е многу поедноставно отколку што мислите!

Ви го претставуваме овој супер производ кој ќе ги скрати Вашите маки. Самолепливо платно за брза репарација на мебел, паричници, седишта на мотор, велосипед или автомобил итн.

Платното е од вистинска кожа, квалитетна, издржлива и долготрајна. 
Ова Самолепливо платно е многу едноставно за употреба. Најпрвин исечете парче во саканата димензија, значи онолку колку што Ви е потребно за поправка. Потоа само одлепете го долниот слој и залепете на оштетеното место. Фластерот е со цврст лепак, 24 часа се доволни сосема да се залепи и да изгледа како ново! 

Платното е водоотпорно, не се упка, не се гужва доколку убаво го залепите и квалитетно е. Ќе помине многу многу време додека повторно го оштетите. Практичноста и квалитетот на овој производ се загарантирани!

Заборавете на скапи мајстори и нов мебел, овој економичен производ е наменет за санирање на било која кожна површина. Тросед, фотеља, столови, авто седишта, седишта на мотори и велосипеди, паричници, табакери итн.

Без разлика на тоа да ли нештата се искинати или само напукнати, ова Самолепливо платно ќе го продолжи животниот век на Вашето омилено парче мебел или омилен паричник!

Димензии: 1м х 1.50м

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Самолепливо платно за брза репарација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА