-46%

СВЕТЛЕЧКА ЛЕД ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,399.00 ден.Current price is: 749.00 ден.


За деца:

Заборавете на огромните количини хартија што завршуваат во ѓубрето, шарените тетратки и тетратки! Сега можете да пишувате колку сакате, но на екранот на таблетот!Оваа табла за бришење за пишување е вистинскиот избор за вас! Децата можат да цртаат на него по желба и да го избришат екранот со само едно притискање на копче, а ѕидовите и работите околу куќата ќе останат како што треба!

За возрасни:

Тој ќе ви биде и асистент кога се во прашање деловните обврски, а со оваа Е-книшка нема да ги заборавите обврските. Ослободете се од налепниците, разните парчиња хартија и потсетниците и грижете се за околината на вистински и практичен начин.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

СВЕТЛЕЧКА ЛЕД ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ

За деца:

Заборавете на огромните количини хартија што завршуваат во ѓубрето, шарените тетратки и тетратки! Сега можете да пишувате колку сакате, но на екранот на таблетот!Оваа табла за бришење за пишување е вистинскиот избор за вас! Децата можат да цртаат на него по желба и да го избришат екранот со само едно притискање на копче, а ѕидовите и работите околу куќата ќе останат како што треба!


За возрасни:

Тој ќе ви биде и асистент кога се во прашање деловните обврски, а со оваа Е-книшка нема да ги заборавите обврските. Ослободете се од налепниците, разните парчиња хартија и потсетниците и грижете се за околината на вистински и практичен начин.

Опис:
 • Користи батерија CR2016.
 • Напиши бришење табла за цртање.
 • Ја намалува употребата на хартија за цртање.
Спецификации:
 • Материјал: пластика
 • Големина: 22 x 15 см
 • Боја: црна, бела, зелена, сина, црвена

Во пакетот доаѓа:
1 x LCD табла за цртање Запишете Бришење 8,5 инчи

СВЕТЛЕЧКА ЛЕД ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ

1 преглед за СВЕТЛЕЧКА ЛЕД ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ

 1. Шкендија

  Прво нарачав за подарок, а потоа и за мене. Ми рекоа ќе треба да почекам да го набават и не очекував дека толку брзо ќе биде. Ви благодарам искрено

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА