-50%

Лед светлечки туш кој ги менува боите

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 499.00 ден.


Претворете го обичното туширање во едно преубаво разнобојно искуство со овој декоративен елемент кој не користи ни струја ни батерии!

100% безбеден производ од кој ќе бидат воодушевени и Вашите деца. Со нетрпение и воздуба ќе го чекаат моментот кога ќе треба да одат под туш.

Приредете му изненадување и на партнерот. Доста е од здодевното секојдневие, избегајте од рутината и дозволете си и самите незаборавно романтично искуство!

Туширањето ќе добие сосема нова димензија!

Боите се менуваат на секои 2-5 секунди.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Лед Светлечки туш кој ги менува боите

 

Претворете го обичното туширање во едно незаборавно разнобојно искуство!

Преубав декоративен елемент за во Вашето купатило.

Светлечки туш

Измешајте ги светлото и водата и направете си спектакл од туширањето, сосема различно од она на кое сте навикнале. Светлечки туш- 100% безбеден! И децата ќе бидат воодушевени и со нетрпение и воздуба ќе го чекаат моментот кога ќе треба да одат под шарениот Светлечки туш!

Капењето ќе добие сосема нова димензија!

Кога водата поминува низ тушот, лед диодите автоматски ќе засветат. Не се потребни ни струја ни батерии. Лед светлото се вклучува без разлика на тоа да ли водата е топла или ладна, а боите се менуваат на 2-5 секунди. Романтично искуство!

Light show во Вашата туш кабина- дури 7 различни бои! Доста е веќе од здодевното секојдневие, овој Светлечки туш ќе направи Вашето капење да биде поубаво и попријатно.

Светлечки туш

Карактеристики:

Материјал: ABS + алуминиум

Димензии: 200mm x 80mm x 33mm

7 лед светла кои најизменично се менуваат

Универзална рачка која одговара на секој туш

Не користи ни струја ни батерии. Поседува вграден динамо мотор кој им дава енергија на светилките веднаш штом млазот со вода ќе помине низ тушот.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лед светлечки туш кој ги менува боите”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА