-53%

Направа за вадење семки

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 699.00 ден.


Отстранувањето семки од вишни, цреши и маслинки е навистина макотрпен процес и освен што за тоа ви треба многу трпение и време, исто толку време ви треба и да ја исчистите кујната после тоа.

Речиси и да не постои личност чија омилена торта не е торта од цреши или компот од цреши, како и други деликатеси кои можат да се направат од ова овошје, па нема потреба да се лишувате од тоа задоволство – едноставно набавете стонер и заштедете време за да ги направете Вашите омилени десерти.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Направа за вадење семки

Отстранувањето на семки од цреши, вишни и маслинки е навистина макотрпен процес и освен што за тоа ви треба многу трпение и време, исто толку време ви треба и да ја исчистите кујната после тоа.  Речиси и да не постои личност чија омилена торта не е торта од цреши или компот од цреши, како и други деликатеси кои можат да се направат од ова овошје, па нема потреба да се лишувате од тоа задоволство – едноставно набавете стонер и заштедете време за да ги направете Вашите омилени десерти.
Овој уред е многу лесен за употреба – ставете коскесто овошје и зеленчук во продолжетокот на уредот и притиснете го, од другата страна исчистената храна ќе излезе без да се дроби, па можете да ја користите за правење различни десерти и преливи, како и за декорација на торти, колачиња и мезе, а сите семки ќе бидат отстранети.

По употреба, исплакнете го уредот со вода и избришете, извадете ги семките од резервоарот и можете веднаш да го чувате за следната употреба. Чисто, лесно и практично!

Карактеристики на производот

 • Многу издржлив, пластичен бокал
 • Лесен за употреба, не крши коскесто овошје и зеленчук
 • Лесен за одржување
 • Без кабли и додатоци
 • Лесно пренослив

Направа за вадење семки

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Направа за вадење семки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА