-56%

РОЛЕР СЕТ ЗА БОЈАДИСУВАЊЕ

Original price was: 1,599.00 ден.Current price is: 699.00 ден.

 

Моќниот РОЛЕР ЗА БОЈАДИСУВАЊЕ е совршен помагател за бојадисување на ѕидови, едноставен и лесен за употреба. Вие едноставно ја истурате бојата во предвидениот отвор на ролерот за боја и тој е подготвен за употреба. Можете да го измиете со обична вода.

Понудата вклучува:

 • 1x “Paint Roller” голем валјак 
 • 1x “Paint Roller” мал валјак 
 • 1x “Paint Roller” за агли;
 • 1x сад за истурање на боја во валјак;
 • 3x телескопска рачка за валјак (комбинација од 3 различни должини);
 • 1x Цедилка.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Ролер Сет за бојадисување

 

Моќниот ролер Сет за бојадисување е совршен помагател за бојадисување на ѕидови, едноставен и лесен за употреба. Вие едноставно ја истурате бојата во предвидениот отвор на ролерот за боја и тој е подготвен за употреба. Можете да го измиете со обична вода.

Понудата вклучува:
 • 1x “Paint Roller” голем валјак 700мл
 • 1x “Paint Roller” мал валјак
 • 1x “Paint Roller” за агли
 • 1x сад за истурање на боја во валјак
 • 3x телескопска рачка за валјак (комбинација од 3 различни должини)
 • 1x Цедилка

Со својот дизајн против капење, PAINT ROLLER валјакот ја одржува бојата подалеку од вашиот под и мебел и совршено ја нанесува на ѕидот. Внатрешноста на валјакот е едноставно се полни со боја користејќи го садот за нанесување на боја. Не мора да користите скалила, можете да го опфатите секој дел од ѕидот лесно.

Поради неговата посебна форма и дизајн, со него можете да ги обоите сите делови на ѕидот без да ги менувате екстензиите или да користите четка.

 • Лесен за користење;
 • PAINT ROLER валјакот е погоден за сите површини;
 • Лесно се чисти, после користење само исплакнете го валјакот со обична вода.

Ролер Сет за бојадисување

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА