-50%

3D сложувалка и боенка

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 449.00 ден.


Ви благодариме што ги избравте нашите производи, се надеваме дека ќе ви донесат одлично искуство.

Оваа 3Д загатка со прекрасни слики е лесна за составување и забавна за сликање. Сложувалката доаѓа со сите необоени парчиња и бои што ни се потребни. Крајната интерактивна играчка која истовремено е забавна и учење и игра!

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

3D Сложувалка и боенка

Оваа 3Д Сложувалка и боенка со прекрасни слики е лесна за составување и забавна за сликање. Сложувалката доаѓа со сите необоени парчиња и бои што ни се потребни. Крајната интерактивна играчка која истовремено е забавна и учење и игра!

Парчињата од сложувалката се цврсти, лесно се составуваат. Контејнерите за боење се мали, децата можат да го обојат во виножито стил, исто така, им остануваат боички за други боенки и цртежи.

Главни карактеристики:

 • Време на склопување: 1 час;
 • Возраст: 4+;
 • 100% ЕКО,
 • безбеден и нетоксичен;
 • Убава декорација.


Содржина на пакетот:

 • Парчиња од картонски сложувалки;
 • 6 боички;
 • четка за боја;
 • Инструкции за процесот на склопување.

Белешки:

Сложувалка и боенка 3D „направи сам“ бара да ја составите сами, може да потрае неколку часа за да се заврши. Има многу изненадувања! Ова може да биде одличен подарок за роденден, Божиќ, напуштање на училиште итн.

За деца: Сложувалката за сликање сам може целосно да ја развие манипулативната способност на детето, способноста за просторна имагинација и способноста за колокација на бои, а исто така може да ги натера децата да станат понезависни и потрпеливи.

За возрасни: Составувањето на 3Д загатка бара многу трпение и време. За пријателите и семејството, можете да поминете пријатно време заедно, да ги подобрите чувствата на едни со други.

Ако сакате да изградите сопствен простор, оваа загатка е најдобриот избор. Имајте на ум дека кога ќе ја обоите сложувалката, добивате 100% универзална декорација која е единствена во целиот свет.

Димензии: 21 cm x 0,2 cm x 18,5 cm
Тежина: 0,24 кг

3D Сложувалка и боенка

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D сложувалка и боенка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА