-63%

СОЛАРЕН РЕФЛЕКТОР – БЕЗ ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА (НА СЕНЗОР)

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 299.00 ден.


Ever Brite паметен рефлектор со сензор!

Уживајте во подобрената ноќна безбедност и видливост со ова безжично светло на соларен погон. Совршен за гаражни врати, скали, тераси и патишта.
Инсталирањето е многу едноставно, без алатки, со помош на самолеплива позадина. Издржлив и отпорен на временски услови, за надворешна употреба.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Соларен рефлектор

 

Уживајте во подобрената ноќна безбедност и видливост со ова безжично светло на соларен погон. Соларен рефлектор совршен за гаражни врати, скали, тераси и патишта.

Инсталирањето е многу едноставно. Издржлив и отпорен на временски услови, за надворешна употреба.

 

Карактеристики на производот:
 • Има литиум – јонска батерија, наполнета со сончева енергија и трае до 12 часа;
 • Лесно се поставува насекаде, без кабли;
 • Има сензор за движење – открива движења во близина;
 • Послабото осветлување станува посилно кога се приближувате до светлото, се затемнува додека оддалечувате;
 • Идеално за гаражи, тераси, влезни врати, ходници;
 • Тежина на производот: 0,3 кг.

– Соларен рефлектор- без електрична енергија (на сензор)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СОЛАРЕН РЕФЛЕКТОР – БЕЗ ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА (НА СЕНЗОР)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА