-48%

Соларна сијалица за декорација на градина и тераса

Original price was: 669.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

Заштеда на енергија 100%

Совршена комбинација – декорација на градина во текот на денот, неверојатна сончева светлина во текот на ноќта.
Лесно се закачува каде што сакате, секоја сијалица има своја кука.
Висат од дрвја и грмушки за да создадете прекрасен, магичен ефект, можете да висите и на терасата.
Сензорот за светлина автоматски ќе ги осветли светлата откако ќе се стемни. Се полни преку ден, штом се стемни сијалиците се палат и светнуваат сами.

 

shutterstock_192277082

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Соларна сијалица

Заштеда на енергија 100%

Совршена комбинација – декорација на градина во текот на денот, неверојатна сончева светлина во текот на ноќта.
Лесно се закачува каде што сакате, секоја сијалица има своја кука.
Висат од дрвја и грмушки за да создадете прекрасен, магичен ефект, можете да висите и на терасата.
Сензорот за светлина автоматски ќе ги осветли светлата откако ќе се стемни. Се полни преку ден, штом се стемни сијалиците се палат и светнуваат сами.

 

Оваа ретро Соларна сијалица е совршена за украсување дрвја, грмушки, летниковци, перголи, дворови и заштитници за сонце. Дава ефект на топла светлина што создава релаксирачка и смирувачка атмосфера. Лесно се закачува благодарение на куките. Дизајнирана да биде отпорна на временски услови.

Активирање:

Кога сакате да ја вклучите сијалицата за прв пат, треба да го одвртите проѕирниот дел од сијалицата, потоа да го поместите малиот црн прекинувач, да го вратите одвртениот дел назад и сијалицата е подготвена за работа.

Соларна сијалица

Купувајте паметно – само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Соларна сијалица за декорација на градина и тераса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА