-56%

Пловечка соларна фонтана

Original price was: 2,500.00 ден.Current price is: 1,100.00 ден.

Сакате ли да имате сопствена фонтана во својот дом?

Прекрасна декорација за во двор, за на тераса, за во градина, базен.

Оваа пловечка фонтана се полни со сончева енергија и е вистинска сатисфакција за забави, родендени, венчавки итн. Уживајте во преубавата гледка и шумот на водата секој ден.

Фонтаната се вклучува автоматски штом ќе ја ставите на било каква водена површина, се полни со сончева енергија и не мора да ја прицврстувате. Исто така автоматски се исклучува.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Соларна фонтана

 

Сакате ли да имате сопствена фонтана во својот дом?- Ние можеме да ви ја исполниме желбата!

Соларна фонтана

Прекрасна декорација за во двор, за на тераса, за во градина, базен. Уживајте во преубавата гледка и шумот на водата секој ден.

Погодна е и за внатре и за надвор, се додека има сончева енергија. Се вклучува и исклучува автоматски и не мора да ја прицврстувате. Висината и начинот на прскање можете да го прилагодите според ваша желба. Направете свое мирно катче за опуштање.

Соларна фонтана

Соларна фонтана

Материјал: пластика

Напон: 5V

Боја: црна

Распон на височина: 40-45 цм

Големина: 13 x 13 цм

За фонтаната не ви се потребни ни струја ни батерија, а со неа ќе добиете 4 различни видови на распрскувачи.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пловечка соларна фонтана”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА