-65%

Солзавец во облик на кармин

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

Солзавец во облик на кармин за сите оние кои мислат дека можат да бидат изложени на напад од насилници или кучиња.

10мл течност на база на бибер и лута пиперка, која предизвикува солзење на очите и пецкање на кожата.

Домет:

Чувајте го подалеку од деца

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Солзавец во облик на кармин

Практичен и мал солзавец во облик на кармин, осмислен за понежниот пол да го носат со себе како козметички продукт, а всушност да им служи за самоодбрана.

Ефикасна заштита за жените, па и за мажите, зошто да не?! Солзавец во облик на кармин- за сите оние кои сметаат дека можат да бидат изложени на напад од насилници. Исто така делува и за одбрана од кучиња.

Овој бибер спреј за самоодбрана предизвикува солзење на очите и неподносливо пецкање на кожата, како и благо стегање во градите. Доволно за да можете да се одбраните!

Дометот на солзавецот е околу 3м а не се препорачува да го користите во близина помала од 1м. Спрејот е на база на бибер и лута пиперка, во течна состојба е и кога ќе испрскате излегува во вид на магла. При прскање, треба да задржите 1 или 2 секунди.

Солзавец во облик на кармин од 10мл

Напомена: Чувајте го подалеку од деца

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Солзавец во облик на кармин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА