-50%

СПИРАЛНА СЕЧКАЛКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 249.00 ден.

Шифра на производ073
Расположите ги вашите најблиски со шпагети од зеленчук или шарени салати.
Спиралната сечкалка за зеленчук со коај можете да измислите најразлични ленти од моркови, ротквици, краставици и сите видови други цврсти зеленчуци. Сецкалката е изработена од комбинација на квалитетна пластика и нерѓосувачки челик, што значи дека може да се пере во машина за садови.

Спиралната сечкалка за сечење зеленчук е лесна за употреба и практична. Работи како режало за молив.
Наменета е за сечење зеленчук како моркови, краставици или тиквички во две големини: 2 × 3 mm и 3,5 × 5 mm.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Достапен само во Трон Шоп. Овој производ не е достапен во останатите продавници. 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

СПИРАЛНА СЕЧКАЛКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК.

Спиралната сечкалка за зеленчук со коај можете да измислите најразлични ленти од моркови, ротквици, краставици и сите видови други цврсти зеленчуци. Сецкалката е изработена од комбинација на квалитетна пластика и нерѓосувачки челик, што значи дека може да се пере во машина за садови.

Од едноставно украсување јадења до подготовка на салати и шпагети од зеленчук (зеленчукот го заменува тестото), што сигурно ќе ги маѓепса сите поддржувачи на сировата храна, но и родителите кои можат на многу атрактивен начин да ги убедат децата дека сировиот зеленчук е здрав, особено ако се нуди во интересни форми.

Карактеристики:
 • Комбинацијата на висококвалитетна пластика и нерѓосувачки челик овозможува лесно чистење со проточна вода.
 • Производот е погоден за перење во машина за садови

СПИРАЛНА СЕЧКАЛКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СПИРАЛНА СЕЧКАЛКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА