-15%

Водоотпорен спреј против магла во автомобилот

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 849.00 ден.

Дали често ви се замаглува шофершајбната?! Валканите траги од дожд ја уништуваат острата видливост додека возите! Не грижете се повеќе – само испрскајте малку од овој магичен спреј, избришете го со крпа и секогаш ќе имате јасен поглед и одлична видливост додека возите!

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Спреј против магла во автомобилот

Дали често ви се замаглува шофершајбната?! Валканите траги од дожд ја уништуваат острата видливост додека возите! Не грижете се повеќе – само испрскајте малку од овој магичен Спреј против магла,  избришете го со крпа и секогаш ќе имате јасен поглед и одлична видливост додека возите!

Ќе се изненадите од супериорниот квалитет и брзина на прскањето, но најмногу ќе ве воодушеви заштитата која не дозволува ниту капка вода да остане на стаклото!

Најважно додека возите е дека се е многу јасно. Поради оваа причина, чистотата на шофершајбната и другите прозорци во автомобилот е од клучна важност! Вие сте на вистинското место бидејќи ви претставуваме еден таков производ!

 

Не треба често да прскате! Еден Спреј против магла ќе го премачка стаклото со заштита за следниот месец, што е повеќе од одлична форма на заштита!

Нема повеќе замаглени прозорци
Дали ви е доста од замаглени прозорци? Нема ништо полошо додека возите! Сега со водоотпорен спреј за стакло, магливата визија дефинитивно ќе биде минато!

Заборавете на валканите траги од дожд сега
Видливоста при возење е уништена од дождот кој остава валкани траги, а немаме секогаш време за чистење! Овој врвен спреј ќе ви овозможи брзо и лесно да ги пребродите дури и најголемите бури!

Крајното решение во форма на Спреј против магла
Испрскајте малку спреј на стаклото и избришете со крпа, ќе бидете воодушевени од ефектот. Веднаш штом ќе прскате, се создава невидлив заштитен слој кој не дозволува стаклото да се валка и да се замагли!


Погоден за цело стакло
Спрејот е идеална заштита за целото стакло, како што се прозорците во куќата, стаклените врати или која било друга стаклена површина. Идеален е и за очила.

Секогаш јасен поглед
Ќе забележите голема разлика веднаш откако ќе испрскате! Инстант резултати кои траат долго на стаклото.

Бидете подготвени за сите временски услови
Каде и кога и да одите, бидете подготвени! Не дозволувајте облачните погледи, избувнувањето на облаците и другите видови временски неволји да ве изненадат.

Идеален подарок за секоја пригода
Бидете сигурни дека овој спреј ќе им се допадне на сите.Ова е идеален подарок за драга личност за чија безбедност се грижите!

Водоотпорен спреј против магла во автомобилот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Водоотпорен спреј против магла во автомобилот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА