-70%

СРЕДСТВО ЗА ОТПУШУВАЊЕ НА ОДВОД И WC ШОЉА

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

 

Средството за чистење одводи засекогаш ќе го реши проблемот со затнатите кади, тушеви, мијалници итн. Водата никогаш повеќе нема да остане во нив поради насобраните нечистотии, ниту пак непријатните мириси ќе се шират низ вашиот дом!

Како се користи Терминатор во прав:

Прво истурете околу 50 гр прашок во одводот, а потоа истурете многу топла вода (околу 1 литар) во одводот. Почекајте околу 10 минути, а потоа оставете да тече вода. Ултра брзо и ултра лесно!

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Средство за отпушување на одводи и WC шоља

 

Терминатор во прав – Средство за отпушување на одводи конечно засекогаш ќе го реши проблемот со затнатите кади, тушеви, мијалници и мијалници! Водата никогаш повеќе нема да остане во нив поради насобраните нечистотии, ниту пак непријатните мириси ќе се шират низ вашиот дом!

Овој алкален растворувач на нечистотии во прав може експресно да разложи бројни нечистотии од различно потекло. Можете да го користите во када, туш, мијалник, мијалник.

ТЕРМИНАТОР!

Одводите во канализацијата, мијалниците, кадите и тушевите се постојано полни со не само коса и парчиња сапун што го отежнуваат поминувањето на водата низ одводот, туку има и нечистотии што не можеме да ги видиме со голо око: наслаги од млеко и масло за тело, остатоци од бања, шампон, бигор, остатоци од храна… Ова е главната задача за пудрата од торнадо! Ќе ги стопи и разложи сите споменати нечистотии додека трепнете и водата повеќе нема да остане во мијалник, када, туш кабина.

Честопати не ни забележувате дека многу парчиња сапун завршиле во одводот на лавабото, наслагите од паста за заби кои мислите дека се растворени, остатокот од нечистотијата. Само истурете го прашокот за торнадо за да го исчистите одводот и не грижете се, целата нечистотија ќе исчезне како ултра брзо да се однесе со рака.

Дури и кујнскиот мијалник како еден од највалканите одводи е лесно решлив проблем за овој прав! Собира многу парчиња храна, кои се мали, но во големи количини и многу масни. Има маснотии, нечистотија што ниту еден лек не може да ги реши. Овој „магичен“ прав брзо ќе го реши проблемот и исто така ќе спречи непријатни мириси кои имаат тенденција да се шират кога одводот е полн со талог.

Она што е огромна предност на ова Средство за отпушување на одводи во споредба со многу други производи со иста намена, е тоа што нема да ги оштети одводите, мијалниците, кадите, цевките или септичките системи.

Како се користи Терминатор во прав – Средство за отпушување на одводи? Прво истурете околу 50 гр прашок во одводот, а потоа истурете многу топла вода (околу 1 литар) во одводот. Почекајте околу 10 минути, а потоа оставете да тече вода. Ултра брзо и ултра лесно!

Супер ефикасно средство за отпушување на одводи!

Овој уникатен универзален прав за чистење и отпушување на одводите конечно ќе го реши проблемот со затнати кади, тушеви, мијалници и мијалници! Водата повеќе нема да остане во нив поради насобраните нечистотии, ниту пак ќе се шират непријатни мириси од овие места.

Затоа, задолжително исчистете ги олуците и одржувајте ги уредни со оваа супер пудра! Со него чистењето е едноставно и ефикасно!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СРЕДСТВО ЗА ОТПУШУВАЊЕ НА ОДВОД И WC ШОЉА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА