-40%

Стаклени и метални цевки сет од 4 парчиња и четка чистач

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

Многу силни оригинални сламки ќе ја разубават секоја ваша прослава и дружба. Бидете сигурни дека вкусот на секој пијалок ќе биде многу поубав и помагичен благодарение на чувството за користење на овие сламки.

Должината на сламките е 20 см.Во пакувањето има четири метални или стаклени сламки. Вклучува и кабел за чистење.

Предноста на овие сламки е што можат да се користат неограничен број пати.

ЕКСТРЕМНО СИЛНО – Висококвалитетно стакло отпорно на кршење кое ќе трае цел живот. Доверба од милиони клиенти досега.
БЕЗБЕДНО ВО МАШИНА ЗА МИЕЊЕ – Лесно се чисти во машина за садови. Вклучена е и четка за чистење.
ОДРЖЛИВО – За повеќекратна употреба и 100% без пластика. ЕКО материјал, 100% нетоксичен.

КВАЛИТЕТ И БЕЗБЕДНОСТ
Овие сламки за пиење се најсилните стаклени сламки во светот. Уникатниот дијаметар на отворот на сламата овозможува пријатно чувство во устата. Нашите стаклени сламки се направени од проѕирно, проѕирно стакло и се без BPA и олово. Овие сламки за повеќекратна употреба се погодни за топли и ладни пијалоци и се безбедни за деца од 3 години.

Може да Ве интересира

ДОДАТНА ФИОКА ЗА ВО ФРИЖИДЕР

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Многу силни оригинални сламки ќе ја разубават секоја ваша прослава и дружба. Бидете сигурни дека вкусот на секој пијалок ќе биде многу поубав и помагичен благодарение на чувството за користење на овие сламки.

Должината на сламките е 20 см.Во пакувањето има четири метални или стаклени сламки. Вклучува и кабел за чистење.

Предноста на овие сламки е што можат да се користат неограничен број пати.

ЕКСТРЕМНО СИЛНО – Висококвалитетно стакло отпорно на кршење кое ќе трае цел живот. Доверба од милиони клиенти досега.
БЕЗБЕДНО ВО МАШИНА ЗА МИЕЊЕ – Лесно се чисти во машина за садови. Вклучена е и четка за чистење.
ОДРЖЛИВО – За повеќекратна употреба и 100% без пластика. ЕКО материјал, 100% нетоксичен.

КВАЛИТЕТ И БЕЗБЕДНОСТ
Овие сламки за пиење се најсилните стаклени сламки во светот. Уникатниот дијаметар на отворот на сламата овозможува пријатно чувство во устата. Нашите стаклени сламки се направени од проѕирно, проѕирно стакло и се без BPA и олово. Овие сламки за повеќекратна употреба се погодни за топли и ладни пијалоци и се безбедни за деца од 3 години.

ЧИСТЕЊЕ
Нашите стаклени и метални сламки можат да се мијат во машина за садови и лесно може да се стават во корпата за сребрени садови за оптимална хигиена. Секое пакување сламки вклучува и четка за чистење без пластика, специјално дизајнирана за големината на сламката и изработена од природни влакна за лесно чистење на сламки под проточна вода.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стаклени и метални цевки сет од 4 парчиња и четка чистач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА