-51%

СУПЕР ТЕРМОС ЗА ПАТУВАЊЕ

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 739.00 ден.

Шифра на производ: 101

Патниот Супер термос  за вода од нерѓосувачки челик е идеален за употреба на одмор или работа. Термосот има кабел од 80 cm кој е опремен со приклучок за запалка за употреба во автомобил или друго возило со напојување од 12V DC.

Нерѓосувачки челик

Секогаш можете да го понесете со себе, има полесна порта, така што секогаш можете да направите кафе, чај, па дури и супа.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Супер термос за патување

 

Супер термос

Патниот Супер термос за вода од нерѓосувачки челик е идеален за употреба на одмор или работа. Термосот има кабел од 80 cm кој е опремен со приклучок за запалка за употреба во автомобил или друго возило со напојување од 12V DC.

Нерѓосувачки челик

Секогаш можете да го понесете со себе, има полесна порта, така што секогаш можете да направите кафе, чај, па дури и супа.

Патниот Супер термос  за вода од нерѓосувачки челик е идеален за употреба на одмор или работа. Шпоретот има кабел од 80 cm кој е опремен со приклучок за запалка за употреба во автомобил или друго возило со напојување од 12V DC.

 

Супер термос

капацитет 200мл

12V DC

 

Карактеристики:
 • на 12V кабел за напојување со приклучок за запалка
 • Пренослив и лесен
 • Капацитет 200мл
 • ЕКО материјал
 • Заштита од прегревање

Супер термос за патување

 

Супер термос

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СУПЕР ТЕРМОС ЗА ПАТУВАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА