-50%

Влошки за рамни табани

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 599.00 ден.Current price is: 299.00 ден.


Рамните стапала не се естетски, туку сериозен здравствен проблем што има дополнителни импликации за голем број здравствени проблеми и болести. Затоа овој проблем мора да се реши што е можно поскоро, додека не е доцна!

Овие влошки можат да ги носат сите, не само оние со рамни табани, туку и сите други кои често имаат болки во нозете, во пределот на стапалата.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Влошки за рамни табани

 • Влошки за нозе кои обезбедуваат дополнителна удобност при одење.
 • Може да се користи со или без чевли.
 • Тие ја ублажуваат болката во стапалото предизвикана од воспаление на плантарната фасција или рамни стапала.
 • Материјал: сунѓер пена, кадифен и полиестер.
 • Големина: универзална – растеглива.
 • Пакетот содржи 2 подлошки.


Рамните табани не се естетски, туку сериозен здравствен проблем што има дополнителни импликации за голем број здравствени проблеми и болести. Затоа овој проблем мора да се реши што е можно поскоро. Никогаш не е доцна!

Рамни или спуштени табани предизвикуваат лошо држење на телото, што дополнително предизвикува болка и непријатност во грбот, ‘рбетот, вратот, колената, колковите … “Х” или “колонообразни” нозе …
Ние ви нудиме едноставно и лесно решение кое не бара вежби, одење на терапија, скапи третмани итн. Се што треба да направите е да ги навлечете, по желба, под или над чорапи (а исто така можете да ги ставите на боси нозе во летни услови) и тоа е тоа. Продолжувате да се однесувате нормално.

Ако сакате (едноставно со извртување), одберете која од двете страни на подлогата ќе биде во контакт со кожата: сива што е мазна и ладна (не се загрева) или зелено-жолта која е помека, се загрева и подобро се држи до кожа. За некои, ова ќе биде само летна и зимска опција.

Влошки за рамни табани и против болки во нозете

 

 

1 преглед за Влошки за рамни табани

 1. Ивана

  Многу удобни. Ги навикнав, сега и заборавам дека ги носам 🙂

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА