-50%

Рамка за таблици со HD камера

Original price was: 2,999.00 ден.Current price is: 1,499.00 ден.

Возете безбедно рикверц со помош на HD Таблици со камера што ќе ви ја покаже точната насока, растојание и јасна слика на препреки на екранот. Вградената инфрацрвена светлина дава квалитетна слика дури и ноќе, при намалена видливост.

Овој уред е идеално решение и за почетници и за долгорочни возачи. Обезбедете си дополнителна безбедност и паркирајте го вашиот автомобил побрзо

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Таблици со камера

 

Олеснете го секојдневното паркирање со HD Таблици со камера , прилагодена за сите автомобили во Европа.

Возете безбедно рикверц со помош на HD камера што ќе ви ја покаже точната насока, растојание и јасна слика на препреки на екранот. Вградената инфрацрвена светлина дава квалитетна слика дури и ноќе, при намалена видливост.

Овој уред е идеално решение и за почетници и за долгорочни возачи. Обезбедете си дополнителна безбедност и паркирајте го вашиот автомобил побрзо и полесно од вообичаеното.

Овој производ е достапен само во TronShop !

 

Спецификации:  

 • Видео систем: PAL;
 • Тип: Камера за автомобил / Сензор за паркирање за возила;
 • Број на сензори: 2;
 • Димензии на пакетот: 10,0 × 30,0 × 38,0 см;
 • Тежина: 1,4 кг.

 

Карактеристики на камерата:  

 • Напон: 12V;
 • Потрошувачка на енергија: < од 1,5W;
 • Сензор: CCD боја;
 • Резолуција: 640×480;
 • Агол: 170 °;
 • Работна температура: -30 ~ 80 ° C;
 • Комплетот содржи: Рамка со вградена камера, комплет сензори за паркирање, кабли за напојување и упатства за инсталација.

 

Карактеристики на производот:

 • Таблици со камера го олеснуваат паркирањето наназад;
 • Автоматско активирање на сензорот при возење рикверц;
 • Прилагодено на регистарски таблички во Европа;
 • HD камерата дава насока, растојание и јасна слика на препреките;
 • Инфрацрвената светлина обезбедува добра видливост дури и ноќе, при намалена видливост;
 • Алармот се вклучува на растојание од 0-2m, волумен на аларм 65DB;
 • Лесна инсталација под регистарските таблички.

Таблици со камера

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рамка за таблици со HD камера”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА