-46%

Roll Up торба за шопинг + привезок

Original price was: 649.00 ден.Current price is: 349.00 ден.


Само треба да запомните да го однесете со себе! Решението е торба за пазарење. Убаво завиткано, практично, зафаќа малку простор.

Со едноставно повлекување на јамката, чантата брзо исчезнува во нејзиното куќиште. Едноставно закачете го на ременот со карабинот.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Ако ви е смачено да носите пластични кеси од продавниците секој ден (за што исто така треба да платите), зошто да не си го олесните купувањето денес?

Со големина на дланка во форма на диск, оваа кеса со едноставен дизајн лесно ќе се лизне во вашиот џеб и ќе се користи само со извлекување од пластичниот диск. Совршен е за секаков вид на шопинг и патување. Безбедно за употреба – може да издржи товар до 10 килограми!

Секогаш е паметно да имате торба: додека пазарувате, во супермаркет, на базен, додека патувате. ..

Само треба да запомните да го однесете со себе! Решението е торба за пазарење. Убаво завиткано, практично, зафаќа малку простор.

Со едноставно повлекување на јамката, чантата брзо исчезнува во нејзиното куќиште. Едноставно закачете го на ременот со карабинот.

Купувајте паметно – само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Roll Up торба за шопинг + привезок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА