-32%

Торба и организатор на градник и веш за патување

Original price was: 1,099.00 ден.Current price is: 749.00 ден.

Дали некогаш сте отишле на патување и сте размислувале колку ви се уништени градниците ако ги ставите во спакуваниот куфер? Па, тогаш не се грижи повеќе! Оваа футрола е дизајнирана да одговара на повеќе градници, па сега можете да ги спакувате меѓу вашите работи без да се виткаат или скршат!

Лесно се носи кога треба да патувате. Во меѓувреме, тоа е совршен додаток на вашата гардероба. Исто така, можете да го купите за вашите драги пријатели како одличен подарок.

Мрежестиот дел во внатрешноста на чантата е идеален за складирање на ситни предмети како гаќички и чорапи.

 

Може да Ве интересира ЛЕТЕЧКА БУМЕРАНГ ТОПКА

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Дали некогаш сте отишле на патување и сте размислувале колку ви се уништени градниците ако ги ставите во спакуваниот куфер? Па, тогаш не се грижи повеќе! Оваа футрола е дизајнирана да одговара на повеќе градници, па сега можете да ги спакувате меѓу вашите работи без да се виткаат или прекршат!

 

Лесно се носи кога треба да патувате. Во меѓувреме, тоа е совршен додаток на вашата гардероба. Исто така, можете да го купите за вашите драги пријатели како одличен подарок.

Мрежестиот дел во внатрешноста на чантата е идеален за складирање на ситни предмети како гаќички и чорапи.

 

Карактеристики на производот:

– Нема повеќе смачкани градници!

– Одржувајте ги градниците со оваа торбичка и заштитете ги од деформација,

– Има одлична вентилациона функција, ЕКО материјал,

– Држи до 5 градници (во зависност од големината) и е фантастичен за патување, складирање дома или одење во теретана,

– Совршен подарок за некој посебен или почести за себе,

– Дизајн на рачка за удобно носење,

– Димензии: 31 x 9 x 16cm.

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Торба и организатор на градник и веш за патување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА