-44%

ТРАНСПОРТЕР ЗА МИЛЕНИЧИЊА

Original price was: 1,799.00 ден.Current price is: 999.00 ден.

Транспортер за миленичиња- ранец за мачки и кучиња е направен од многу издржлив и удобен материјал. Предниот дел на ранецот е целосно проѕирен, што му овозможува на вашето домашно милениче да го гледа светот околу него.

Карактеристики:

Максимална тежина: 7 кг (мачки); 5,5 кг (кучиња)

Материјал: ПВЦ

Боја: Црна, сина, црвена и зелена

Димензии: 44цм (висина), 28цм (ширина), 33цм (дебелина)

Погоден за: Кучиња, мачки, папагали, зајаци и др.

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Транспортер за миленичиња

Транспортер за миленичиња

Транспортер за миленичиња-ранец за мачки и кучиња е направен од многу издржлив и удобен материјал. Предниот дел на ранецот е целосно проѕирен, што му овозможува на вашето домашно милениче да го гледа светот околу него.

Транспарентна капсула и проѕирна топка, овозможуваат максимално задоволство и мирно патување на вашиот миленик. Наменет е за кучиња, мачки, папагали, зајаци…

Има отвори за вентилација кои овозможуваат циркулација на воздухот како и систем за заклучување, кој ја гарантира безбедноста на вашето домашно милениче. Лесно се отвора и затвора, а прилагодливиот ремен ви овозможува да го носите овој ранец на рамениците без никаков напор. Совршен е за патување, екскурзии, пешачење, кампување…

 

Транспортер за миленичиња

 

Максимална тежина: 7 кг (мачки); 5,5 кг (кучиња)

Материјал: ПВЦ

Црна, сина, црвена, зелена…

Овој сосема нов ранец со капсула за домашно милениче е погоден за вашиот надворешен простор.

Транспарентен дизајн, корисен за смирување на вознемиреноста на домашно милениче, обезбедете му безбедна средина на вашето домашно милениче.

Воздушеста и удобна.

Погоден за мали или средни кучиња и мачки.

 

Транспортер за миленичиња

Спецификации:
 1. Изработен од врвен материјал, издржлив, дише и удобен.
 2. Транспарентен дизајн, дозволете му на вашето домашно милениче да ја гледа сончевата светлина и пејзажот од надворешниот свет. Неколку отвори за вентилација на страната на ранецот обезбедуваат сосема доволна циркулација на воздухот, што го прави вашето домашно милениче удобно да дише.
 3. Вградениот механизам за заклучување ќе го спречи вашето домашно милениче да скока, да се изгуби или повреди. Меко дно што се вади, лесно се чисти, 100% хигиенски.
 4. Патент, лесен за отворање и затворање, издржлив и практичен.
 5. Ергономски прилагодливите ремени за на рамо се многу лесни за прилагодување, што ве прави удобно да го носите вашето домашно милениче. Совршен за патување, пешачење, планинарење и дружење.

 

Транспортер за миленичиња

Димензии:

 • Висина: 44 см
 • Ширина: 28 см
 • Дебелина: 33 см

Транспортер за миленичиња

Боја

црвена, бела, зелена, црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ТРАНСПОРТЕР ЗА МИЛЕНИЧИЊА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА