-59%

Триаголна лежалка за повеќе лица

Original price was: 4,700.00 ден.Current price is: 1,949.00 ден.

Уживајте во природата лебдејќи на оваа совршена триаголна лежалка. Ќе почувствувате невидено задоволство. Направена е од висококвалитетно платно, со јаже што можете да го прилагодите, доволно силно и издржливо за да можат на него удобно да спијат 2 или 3 возрасни лица. Мрежата има ленти кои не дозволуваат да се превртите и кои прават одвоени лежишта за спиење за три лица посебно.

Висечката мрежа можете да ја користите во градина, двор, на плажа, во парк, на тераса итн.

Голема акција- 1949ден

http://tronshop.mk/proizvod/lulka-hamok/

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Издржлива триаголна лежалка за повеќе лица

Висечката мрежа можете да ја користите во градина, двор, на плажа, во парк, на тераса итн.

Лентите се издржливи и имаат специјални закачалки што одржуваат рамнотежа. Врвен дизајн! За вас и за вашите деца… за игра, спиење, уживање.

Максимална удобност!

Во комплет добивате:

-Триаголна висечка мрежа x 1

– Закачалки x 3

– Лента од 2м за врзување x 3

Карактеристики:

Не е потребна рамна подлога: Висечката мрежа не мора да ја ставате на под, има три точки за врзување и можете сами да си ја изберете височината на која ќе лебдите во лежалката. Така ќе избегнете да лежите на влага, отпадоци, кал, на рапав и нерамен под, на камен…

Удобност и заштита: Системот на врзување во три точки и овозможува на мрежата затегната и сигурна основа за лебдење. Оваа лежалка е 100% безбедна. Без разлика дали лежите на страна, на стомак или на грб комфорноста е загарантирана, а уживањето ќе ви биде незаборавно.

За повеќе лица: Мрежата е погодна за кампување на отворено, бидејќи е доволно голема и издржлива, па на неа можат удобно да спијат до 3 возрасни лица.

Лесно се инсталира: Само треба да најдете три точки на местото каде што сакате да ја закачите лежалката, да ја прилагодите висината и да затегнете. Можете да ја закачите на дрво, на столб итн.

Широка употреба: Погодна е за разни активности на отворено како што се кампување, патување, планинарење, забава, излет итн.

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Триаголна лежалка за повеќе лица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА