-49%

УВ ЛЕД ЛАМПА ЗА НОКТИ

Original price was: 1,359.00 ден.Current price is: 699.00 ден.

Шифра на производ062

Фен за нокти 3 во 1 ЛЕР / УВ со мотив за панда. Ги суши повеќето видови лакови. Користете бели LED диоди за сушење на лак за нокти и инфрацрвена светлина за нега на кожата. Не е штетно за очите или кожата.

 • UV led светилка за нокти Panda 36w
 • Лесен за користење
 • Дизајниран за ноктите на рацете и нозете.
 • Моќност на светилката 36w

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Овој производ е достапен само во TronShop !

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

УВ ЛЕД ЛАМПА ЗА НОКТИ

Светилка за сушење UV за нокти -Панда 3 во 1. Ги суши повеќето типови на лакови. Користете бели LED диоди за сушење на лак за нокти и инфрацрвена светлина за нега на кожата. Не е штетно за очите или кожата.

Карактеристики:

• Големина: 190 * 150 * 80мм
• Тежина: 285 g
• Боја: црно -бела, како што е прикажано на илустрацијата
• Вклучен пакет: 1 ЕЕЗ Панда фен за нокти + кабел + инструкции на англиски јазик
• Опис: LED светилки 12 парчиња (36 W) и 8 парчиња (24 W) светат во опсег од 180 степени, што во голема мера ја поедноставува употребата.
• Двоен извор на УВ светлина, нема да ги оштети вашите очи
• Моќност од 36 W,
• Поставете на 60 секунди, 90 секунди и 120 секунди

УВ ламба за нокти за нокти -Панда 36w
Лесен за користење
Дизајниран за ноктите на рацете и нозете.
Долниот дел од светилката е отстранлив и е погоден за маникир.
Моќност на светилка 36w

Фен за нокти има два извори на светлина, бела светлина за сушење лак и инфрацрвена светлина за нега на кожа.
LED светилките не им штетат на очите или рацете, а светлото ќе се вклучи автоматски кога ќе ја ставите раката во машината за сушење.

• Лесно
• Безбедно
• Еко материјал
• Лесен за одржување

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “УВ ЛЕД ЛАМПА ЗА НОКТИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА