-63%

ЛЕД СОЛАРЕН ФАКЕЛ СО ЕФЕКТ НА ПЛАМЕН

Original price was: 1,599.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

Сакате да ја средите Вашата градина во рустичен стил и Ви фалат само уште неколку детали и ситници. Тешко е да се вклопи се, не можете да изберете, се двоумите и некогаш баш најситните детали ни задаваат најмногу маки! Ако ова е случај и со Вас, имаме предлог! Лед соларен Факел со ефект на пламен

Се напојуваат со сончева енергија преку ден и навечер автоматски се вклучуваат. Водоотпорни се и издржливи. Можете да ги користите во било кое годишно доба, какви и да се временските услови.

Овој пренослив Факел е идеален за сите видови на прослави, забави, свечености покрај базан, за романтична вечера на терасата, за кампување… Со својот елегантен дизајн, соларниот Факел совршено се вклопува секаде.

АКЦИЈА- 599 ден.

СЕ ЗА ВАШИОТ ДОМ    

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Лед соларен Факел со ефект на пламен

 

Факел

Сакате да ја средите Вашата градина во рустичен стил и Ви фалат само уште неколку детали и ситници. Тешко е да се вклопи се, не можете да изберете, се двоумите и некогаш баш најситните детали ни задаваат најмногу маки! Ако ова е случај и со Вас, имаме предлог! Лед соларен Факел со ефект на пламен

Соларните факели се идеално решение за љубителите на рустичниот стил. Се околу себе осветлуваат со топло жолта боја и имаат ефект на природен пламен. Даваат чувство на топлина и мир, со еден збор кажано-чувство на дом!!!

Се напојуваат со сончева енергија преку ден и навечер автоматски се вклучуваат. Водоотпорни се и издржливи. Можете да ги користите во било кое годишно доба, какви и да се временските услови.

Факел

Факелот е могу едноставен за инсталирање. Едноставно, поставете го на место каде што ќе биде изложен на сончева енергија, за да може батеријата доволно да се наполни.

Овој пренослив Факел е идеален за сите видови на прослави, забави, свечености покрај базан, за романтична вечера на терасата, за кампување… Со својот елегантен дизајн, соларниот Факел совршено се вклопува секаде. Безбеден е за лужето и за домашните миленици.

Економичност, долготрајност и квалитет се карактеристиките што ги поседува овој производ!

Лед соларен Факел со ефект на пламен- се што Ви е потребно за Вашата градина да заблеска онака како што сте посакувале отсекогаш!

Карактеристики:

 • 96 лед диоди во еден Факел, светат во топло жолта боја
 • Соларно напојување на батеријата од 2200mAh
 • Време на полнење 8-10 часа
 • После полнењето работи уште 10 часа
 • Автоматски се вклучува навечер, а наутро се исклучува
 • Водоотпорен
 • Боја: Црна
 • Материјал: Високо квалитетна пластика
 • Едноставен за инсталација, лесно пренослив

Факел

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕД СОЛАРЕН ФАКЕЛ СО ЕФЕКТ НА ПЛАМЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА