-54%

Фигаро за големи локни “Нова”

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

Во гужва сте и Ви се брза, а не работи ниту најблискиот фризерски салон? Не паничете! Ова Фигаро за големи локни од марката „Нова„ е вистинско решение за Вас. Направете ја дома фризурата од соништата, баш таква каква што сте ја замислиле! Не ви требаат посебни способности за да ја обликувате косата баш онака како што сакате!

Овој врвен производ има плочки со керамички премаз и гумен дел за едноставно ракување. Погоден е за сите видови на коса и има заштита за фарбана и оштетена коса.

Искористете ја оваа супер акција!!!
-Сега за само 599 денари

Погледнете ја оваа 4 во 1 рото четка

Можеби ќе Ве интересира и овој производ

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Фигаро за големи локни

Со ова Фигаро за големи локни од марката „Нова„ можете да ја обликувате Вашата коса на било кој начин без да мора да брзате до најблискиот фризерски салон. Вистинско решение за Вас кога сте во гужва или немате доволно време. Направете фризура брзо и лесно, со ова Фигаро за големи локни не ви требаат посебни вештини за да го постигнете изгледот кој го сакате! Мал и практичен производ кој можете насекаде да го носите со себе, на патување, во чантата итн.

Ова врвно Фигаро за големи локни или плочки со керамички премаз и гумен дел за едноставно ракување. Погодно е за сите видови на коса и има заштита од прегрејување за фарбана и оштетена коса.

Фигаро за големи локни “Нова”

 

Марка „Нова„– модел NHC-5332 

Сила: 35W 
Копче on/off со светлосен лед индикатор
– 360 степени ротирачки кабел
Врвовите на пресата се ладни на допир
– PTC грејач
– Грејниот дел е обложен со керамика
– Заштита за оштетената коса 
– Ергономски дизајн, лесен за употреба
Дијаметар: 19мм
– Должина: 30цм
– Должина на самото грејно тело: 11,5 цм / за 4 големи локни

Фигаро за големи локни “Нова”

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 72 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

1 преглед за Фигаро за големи локни “Нова”

 1. Наташа

  Лично не сум го користела, го купив за подарок и другарка ми е презадоволна

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА