-50%

ДОДАТНА ФИОКА ЗА ВО ФРИЖИДЕР

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 249.00 ден.


Оваа Фиока е идеална за организирање храна, пијалоци, овошје итн. Многу погодна за употреба под маса, во фрижидер, под стаклени полици и слично.

Лесен и издржлив сад за храна, склоплив дизајн и одличен како дополнителна полица во фрижидерот.

Има 5 дупки на дното за добра циркулација на воздухот и лесно се одржува.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Додатна Фиока за во фрижидер

Оваа Фиока е идеална за организирање храна, пијалоци, овошје итн. Многу погоден за употреба под маса, во фрижидер, под стаклени полици. Лесен и издржлив сад за храна со дизајн што се склопува и одличен како дополнителна полица во фрижидерот. Има 5 дупки на дното за добра циркулација на воздухот и лесно се одржува.

Многу погоден за употреба под маса, под полица во фрижидер. Оваа пренослива Фиока го одржува вашиот фрижидер уреден и чист.

Карактеристики:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДОДАТНА ФИОКА ЗА ВО ФРИЖИДЕР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА