-58%

Фломастери за текстил

Original price was: 599.00 ден.Current price is: 249.00 ден.

Постојано сте зафатени со правење простор во вашите плакари за облека што вашите деца повеќе не ја носат. Што правиме со сите оние стари омилени кои не се носат долго, но се навистина премногу добри за да се ослободат од нив?

Решение кое е креативно толку и одржливо е декорацијата на цртежот. Работите на кои сте заборавиле оживуваат и се претвораат во нови корисни секојдневни придружници.

Оставете ги децата креативно да си играат со старата гардероба и да уживаат во нивните нови уметнички дела.

10 ВИБРАНТНИ БОИ: Овој комплет маркери за ткаенина содржи 10 постојани маркери во боја и секој од нив има квалитетно полнење, кое може да ви помогне да постигнете креативни и исклучително живописни визуелни резултати. Пенкалата содржат трајно мастило кое брзо се суши, непречено пишува без валкање и е отпорно на избледување дури и по машинско перење.

МОЖЕ ДА ВЕ ИНТЕРЕСИРА

УМЕТНИЧКИ КУФЕР – КРЕАТИВЕН СЕТ НА БОИЧКИ И ФЛОМАСТЕРИ

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Постојано сте зафатени со правење простор во вашите плакари за облека што вашите деца повеќе не ја носат. Што правиме со сите оние стари омилени кои не се носат долго, но се навистина премногу добри за да се ослободат од нив?

Решение кое е креативно толку и одржливо е декорацијата на цртежот. Работите на кои сте заборавиле оживуваат и се претвораат во нови корисни секојдневни придружници.

Оставете ги децата креативно да си играат со старата гардероба и да уживаат во нивните нови уметнички дела.

10 ВИБРАНТНИ БОИ: Овој комплет маркери за ткаенина содржи 10 постојани маркери во боја и секој од нив има квалитетно полнење, кое може да ви помогне да постигнете креативни и исклучително живописни визуелни резултати. Пенкалата содржат трајно мастило кое брзо се суши, непречено пишува без валкање и е отпорно на избледување дури и по машинско перење.

СЕЛУРНА УПОТРЕБА: Маркерите за ткаенина со врвен квалитет со фин врв работат на сите видови светли ткаенини како што се маици, платно, чорапи, капи, чанти, бебешка опрема и друго. Тоа е навистина одличен комплет за уметност и занает за деца!

Овие маркери се совршени за украсување облека, боење постелнина, кошули, маици, фармерки, панталони, чанти, чевли, навлаки за перници, ранци, украсување вратоврски, коктел салфетки, абажури, перници, капи, облека, чанти, детски маици, патики, патеки за маса, подметачи и друго.

ФАНТАСТИЧЕН ПОДАРОК ​​- Овие пенкала се одлични и за деца и за возрасни. Тоа е прекрасна идеја за подарок за девојчиња и момчиња, тинејџери или возрасни и за сите љубители на уметност на која било возраст! Можете да им дозволите на вашите најблиски да ги имаат нивните шарени и светли слики на нивната гардероба!

БЕЗБЕДНИ ЗА ДЕЦА И ЕДНОСНИ ЗА УПОТРЕБА: Боичките се нетоксични, без киселина, еколошки, безбедни за деца и возрасни. Идеален за почетници или професионалци кои се заинтересирани за цртање и сликање ткаенина.

Прво перење по сликањето:

Треба да почекате најмалку 72 часа пред да ја измиете ткаенината за да се осигурате дека бојата целосно се исуши и дека сите нејзини детали се зачувани како што е предвидено со дизајнот.
Користете благ детергент – избегнувајте да користите сапун за да спречите избледување.
Свртете ја облеката навнатре и користете ладна/топла вода. (Препорачувам првите неколку миења да бидат ладни)

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фломастери за текстил”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА