-50%

ФОЛИЈА ПРОТИВ ЗАМАГЛУВАЊЕ НА РЕТРОВИЗОРИ

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 599.00 ден.Current price is: 299.00 ден.


Оваа Фолија за ретровизори  ќе ви биде најдобар помошник во дождливите денови, што ќе ви овозможи безбедно да возите.

Главни карактеристики:

 • Висока транспарентност
 • Направен со одличен PET филм, преносот на светлината може да достигне неверојатни 99 pct, да спречи гребнатини и прашина, траен јасен ефект дури и по долготрајна употреба
 • Супериорен водоотпорен ефект
 • Кога водата ќе падне на ретровизорот, таа ќе се лизне од огледалото поради неговата голема водоотпорна особина, ефикасно заштитувајќи ја линијата на видот во дождливи денови.
 • Тврдост на отпорност на гребење

Можете да користите крпа за прав директно за чистење на ретровизорите без страв од гребнатини.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Фолија за ретровизори против замаглување

Оваа Фолија за ретровизори ќе ви биде најдобар помошник во дождливите денови, што ќе ви овозможи безбедно да возите.

Главни карактеристики:

 • Висока транспарентност
 • Направен со одличен PET филм, преносот на светлината може да достигне неверојатни 99 pct, да спречи гребнатини и прашина, траен јасен ефект дури и по долготрајна употреба
 • Супериорен водоотпорен ефект
 • Кога водата ќе падне на ретровизорот, таа ќе се лизне од огледалото поради неговата голема водоотпорна особина, ефикасно заштитувајќи ја линијата на видот во дождливи денови.
 • Тврдост на отпорност на гребење


Можете да користите крпа за прав директно за чистење на ретровизорите без страв од гребнатини.

Фолија за ретровизори против замаглување

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

1 преглед за ФОЛИЈА ПРОТИВ ЗАМАГЛУВАЊЕ НА РЕТРОВИЗОРИ

 1. Бобан

  Цела зима ја поминав со една фолија, без да се оштети или одлепи. Секоја чест

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА