-46%

ЛУЛКА – ХАМОК

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 699.00 ден.

Шифра на производ: 185
Закачете ja каде било и уживајте во убавото време надвор додека се лулате и дишете свеж воздух.

Висечка лежалка-  Хамок покрај река, во двор, на балкон, кампување и слични места. Многу е практична и зафаќа многу малку простор кога е спакувана. Изработена е од густа памучна ткаенина и плетени јажиња. Исклучително лесно се инсталира и склопува.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

 

Хамок

Закачете ja каде било и уживајте во убавото време надвор додека се лулате и дишете свеж воздух.

Висечка лежалка- Хамок покрај река, во двор, на балкон, кампување и слични места. Многу е практична и зафаќа многу малку простор кога е спакувана. Изработена е од густа памучна ткаенина и плетени јажиња. Исклучително лесно се инсталира и склопува.

Карактеристики:

 • Димензии на платно за лежење 200х80см
 • На краевите има јамки за полесно закачување и монтажа
 • Носивост 120kg +
 • Материјал: 65% памук, 35% полиестер не ја иритира кожата и не предизвикува потење

Лежалката доаѓа со торба која е ист материјал како и лежалката и иста боја.

 

Лулка-Хамок

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛУЛКА – ХАМОК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА