-59%

ПРЕНОСЛИВА ЧЕЛИЧНА КОРПА ЗА МИЕЊЕ И ЦЕДЕЊЕ НА САДОВИ

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,600.00 ден.Current price is: 649.00 ден.

Универзална корпа која може да се извлече од 320 до 470мм. Идеална е за подобра организација во кујната , купатилото или подрумот. Ќе заштедите простор во Вашите ормари. Челична корпа која е многу едноставна за употреба-откако ќе ја развлечете, убаво затегнете ја за да биде статична и постабилна. Може да ја користите корпата за филџани, чинии и други садови, но исто така служи и за послено миење на овошје и зеленчук.

Супер акција – 649ден. 

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ДАСКА ЗА СЕЧЕЊЕ

Погледнете повеќе производи од оваа категорија

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Пренослива Челична корпа за миење и цедење на садови

 

Сад од нерѓосувачки челик кој служи за миење, цедење и сушење на садови, но и на овошје, зеленчук, месо итн.

Универзална корпа која може да се извлече од 320 до 470мм. Идеална е за подобра организација во кујната , купатилото или подрумот. Ќе заштедите простор во Вашите ормари. Челична корпа која е многу едноставна за употреба-откако ќе ја развлечете, убаво затегнете ја за да биде статична и постабилна. Може да ја користите корпата за филџани, чинии и други садови, но исто така служи и за послено миење на овошје и зеленчук.

Изработена е од нерѓосувачки челик и пластика, ЕКО материјал, дизајнот е убав а истрајноста загарантирана.

Челична корпа

Карактеристики: 

 • Тип: Челична корпа за миење и цедење
 • Боја: Метална
 • Материјал: Нерѓосувачки челик и пластика
 • Должина: Од 320 до 470мм

 

Челична корпа

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

1 преглед за ПРЕНОСЛИВА ЧЕЛИЧНА КОРПА ЗА МИЕЊЕ И ЦЕДЕЊЕ НА САДОВИ

 1. Елена

  Нарачав… многу сум задоволна и од производот и од брзата достава. Продолжете така, топло ќе ве препорачувам

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА