-54%

ИНОВАТИВНА ФЛЕКСИБИЛНА ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ТОАЛЕТ

Original price was: 649.00 ден.Current price is: 299.00 ден.


Ефикасно и брзо чистење на вашата тоалетна школка со иновативна силиконска четка со која ќе заборавите на старите и грозни четки и ќе овозможите чистота на завидно ниво. Може длабоко да го исчисти секој агол од тоалетот. Иновативниот изглед и дизајн на четката ги чисти тешко достапните места до кои класичните четки не можат да стигнат.

Уникатниот дизајн на главата на четката е триаголен и одговара на секој тип на тоалет.

Освен за чистење на тоалетот, оваа четка е практична и за други цели за чистење на вашата комплетна бања.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Четка за во тоалет


Ефикасно и брзо чистење на вашата тоалетна школка со иновативна силиконска Четка за во тоалет со која ќе заборавите на старите и грозни четки и ќе обезбедите чистота на завидно ниво. Може длабоко да го исчисти секој агол од тоалетот. Иновативниот изглед и дизајн на четката ги чисти тешко достапните места до кои класичните четки не можат да стигнат.

 

 

Уникатниот дизајн на главата на четката е триаголен и одговара на секој тип на тоалет.

Четка за во тоалет која е сосема практична и за други цели, како и за комплетно чистење на бањата.

Во пакувањето:

 • Силиконска четка за тоалет
 • Самолеплива висечка кука
Карактеристики:
 • Нов стил на четка во форма на палка за голф
 • Воопшто не се лизга
 • Се поставува на ѕид
Спецификација:
 • Материјал: PP + TPR ECO производ
 • Големина: 5 см * 41 см * 7,1 см
 • Тежина на производот: 110 грама

Четка за во тоалет

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ИНОВАТИВНА ФЛЕКСИБИЛНА ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ТОАЛЕТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА