-50%

Ротирачка четка и масажер за капење

Original price was: 1,699.00 ден.Current price is: 849.00 ден.

 

Конечно и кај нас пристигна најпосакуваната четка- масажер која едноставно ќе ја обожавате!

☑️ Во комплет доаѓаат и 4 различни додатоци кои можете да ги менувате по потреба

☑️ Две брзини

☑️ За пилинг, масажа и педикир

Комбинација од вибрација и ротација која ќе Ви пружи максимално опуштање и задоволство. Разликата ќе ја почувствувате веднаш по употреба на четката-масажер.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Ротирачка четка- масажер за капење

Не грижете се ако немате време за во козметички салон, само набавете ја оваа мултифункционална четка- масажер од која ќе бидете задоволни исто како да сте посетиле салон за убавина!

Користете ја додека се туширате и менувајте ги нејзините додатоци по потреба. Доаѓа во комплет со 4 додатоци. При употреба, слободно користете го Вашиот омилен гел за туширање или сапун.

Ви треба масажа, педикир или пилинг на кожата?- Тука сме да ви помогнеме!

 

Оваа четка-масажер продира длабоко во кожата и ја регенерира истата, го ревитализира Вашето тело, го чисти од мртви ќелии и масира. Ќе се чувствувате максимално опуштено.

Користете ја за отстранување на закоравената кожа од петите и за масажа и темелно чистење на ножните прсти.

Кожата на целото тело ќе Ви биде неверојатно блескава и свежа со помош на овој фантастичен производ. 100% ефикасен! 

Претворете го обичното туширање во вистинско спа уживање

 

Ротирачка четка- масажер за wellness во домашни услови. За целосен третман на Вашето тело, за чиста и негувана кожа. Благодарение на долгата рачка, многу лесно ќе достигнете до било кој дел од телото.

Две брзини на ротирање, 4 додатоци во комплет. 

Не е тешко да изгледате помлади и секогаш свежи, само треба да го слушате гласот на Вашето тело и соодветно да го негувате и да се грижите за него!

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ротирачка четка и масажер за капење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА