-48%

ЅИДНА ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЛЈЕР

Original price was: 2,899.00 ден.Current price is: 1,499.00 ден.


Се карактеризира со едноставна и безбедна употреба

-Модерен дизајн и комбинација на бои кои идеално се вклопуваат во внатрешноста на секоја кујна.

-Има дисплеј на предната страна што ја покажува поставената моментална температура на водата.

* Моќност: 3000 W

Оваа Чешма со проточен бојлер можете да ја користите во кујната за побрзо да добиете топла или топла вода за супи, чај или кафе.

Можете да ја користите славината во викендица, гаража или работилница за секогаш да ги миете рацете со топла вода.

Поставете ја славината во летната кујна и уживајте во топлата вода на дофат на раката.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Чешма со проточен бојлер

Се карактеризира со едноставна и безбедна употреба

-Модерен дизајн и комбинација на бои кои идеално се вклопуваат во внатрешноста на секоја кујна.

-Има дисплеј на предната страна што ја покажува поставената моментална температура на водата.

Карактеристики:
 • Се карактеризира со едноставна и безбедна употреба, а модерниот дизајн и комбинацијата на бои одлично се вклопуваат во внатрешноста на секоја кујна.
 • Има дисплеј
 • Топла вода од чешма насекаде и во секое време
 • Дали сакате топла вода во викендица или во гаража, но немате инсталација?
 • Едноставно е – само ставете го на мијалникот или мијалникот и приклучете го!
 • Лесен за користење и одржување
 • Дизајниран за мијалници и мијалници чие довод на вода е одоздола или од ѕидот
 • Конецот за поврзување со вода е 1/2 инчи
 • Моќност: 3000 W

Можете да ја користите оваа Чешма со проточен бојлер во кујната за побрзо да добиете топла или топла вода за супи, чај или кафе.

Можете да ја користите славината во викендица, гаража или работилница за секогаш да ги миете рацете со топла вода.

Поставете ја славината во летната кујна и уживајте во топлата вода на дофат на раката.

Чешма со проточен бојлер

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЅИДНА ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЛЈЕР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА