-50%

Торнадо чипс, сецко за спирално сечење на компир, тиквица итн.

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 749.00 ден.

Дочекајте ги гостите со необична трпеза- верувајте, сите ќе бидат воодушевени!

Торнадо Чипс, сецко за спирално сечење- нешто што му е потребно на секој дом, на секоја кујна! Освен што е корисен, исто така е и забавен, лесен и сигурен за употреба.

Направете Чипс од компири, тиквички и други продукти. Совршен е и за спирално сечење на краставица, морков и др. Со овој сецко од нерѓосувачки челик, вашето мезе ќе биде совршено.

Многу лесен за одржување, отпорен на корозија, едноставно се расклопува за да можете да го исчистите после употреба.

На дното има вакумски држач, за да не се поместува додека го користите. Практично и квалитетно!

Голема акција -749 ден. 

Погледнете повеќе производи од оваа категорија

Совршен нож за лубеница и диња

shutterstock_192277082             rejting

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Торнадо Чипс, сецко за спирално сечење на компир, тиквица итн.

 

Ова е еден од најдобрите производи за правење на Чипс и за торнадо спирално сецкање.

Направете Чипс од компири, тиквички и други продукти. Совршен е и за спирално сечење на краставица, морков и др. Со овој сецко од нерѓосувачки челик, вашето мезе ќе биде совршено.

Совршен производ за во ресторани, кафеани, хотели, но и за домашна употреба. Направете Чипс кој идеално ќе се вклопи во Вашата декорација за роденден, слава или било каква манифестација и прослава.

Чипс

Дочекајте ги гостите со необична трпеза- верувајте, сите ќе бидат воодушевени!

Торнадо Чипс, сецко за спирално сечење- нешто што му е потребно на секој дом, на секоја кујна! Освен што е корисен, исто така е и забавен, лесен и сигурен за употреба. Обликувајте овошје и зеленчук, или пак ако имате идеја, и некој друг продукт- верувајте дека ќе бидете задоволни.

Многу лесен за одржување, отпорен на корозија, едноставно се расклопува за да можете да го исчистите после употреба.

На дното има вакумски држач, за да не се поместува додека го користите. Практично и квалитетно!

Чипс

Карактеристики:

 • Материјал: Нерѓосувачки челик
 • Боја: Црвена
 • Димензии: Должина 19цм, висина 14цм, пречник на вакуммот 10.5цм
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Торнадо чипс, сецко за спирално сечење на компир, тиквица итн.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА