-47%

СУПЕР ЧИСТАЧ ЗА ШОФЕРШАЈБНА

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 799.00 ден.


Валканите ветробрански стакла се опасни! Тие се и најтешкото место за чистење во автомобил. Windshield Wizard – Чистач за шофершајбна кој ви овозможува лесно чистење и чистење.

Тајната е во специјално дизајнираната рачка за прскање вода, која се полни со обична вода од чешма и се прска со притискање на копче.

Рачката се свиткува за лесно поставување на мал простор.

Користете го волшебникот за шофершајбна во вашиот дом за чистење на прозорци, ретровизори и друго. Со вртливата глава на овој Windshield Wizard и вградениот распрскувач, можете да ги исчистите прозорците во секунда без да се напрегате.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Супер Чистач за шофершајбна

Валканите ветробрански стакла се опасни! Тие се и најтешкото место за чистење во автомобил. Windshield Wizard – Чистач за шофершајбна кој ви овозможува лесно чистење и чистење. Користи крпа од микрофибер и има вртлива глава и ергономска рачка за брзо чистење.

Тајната е во специјално дизајнираната рачка за прскање вода, која се полни со обична вода од чешма и се прска со притискање на копче. Нема потреба да се чисти стаклото со штетни хемикалии. Микрофибер крпа чисти и полира со вода!


Рачката се свиткува за лесно поставување на мал простор.

Користете го волшебникот за шофершајбна во вашиот дом за чистење на прозорци, ретровизори и друго. Мека крпа од микрофибер, погодна за отстранување на мрсни траги од стакло и уреди од нерѓосувачки челик. Благодарение на ергономската рачка, добивате дополнителен дофат што е дополнителна рака за тешко достапни места. Замаглете ги ретровизорите во бањата или избришете ги со овој уред без хемикалии. Крпите од микрофибер може да се перат и повторно да се користат. Со вртливата глава на овој Windshield Wizard и вградената прскалка, можете да ги исчистите прозорците во секунда без да се напрегате.

Супер Чистач за шофершајбна

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СУПЕР ЧИСТАЧ ЗА ШОФЕРШАЈБНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА