-50%

МАГНЕТЕН ЧИСТАЧ НА ПРОЗОРЦИ

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Шифра на производ: 025

Светски хит! Магнетно чистење на прозорци од двете страни! Никогаш не е полесно да се исчистат прозорците од двете страни истовремено!

Никогаш не е било полесно чистењето на прозорците од двете страни истовремено!

Идеално за лесно и ефикасно чистење на прозорците. Магнетскиот чистач на прозорци од двете страни ви овозможува да ги покриете сите агли одвнатре и однадвор. Лесно брз и безбеден!

Магнетот за прозорци засекогаш ќе го промени и олесни начинот на чистење на прозорците!

Овој производ е достапен само во TronShop !

Акција ! Нарачајте го  веднаш за само 499 денари !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Чистач на прозори

 

Светски хит! Магнетно Чистач на прозори  од двете страни! Никогаш не е полесно да се исчистат прозорците од двете страни истовремено!

Никогаш не е било полесно чистењето на прозорците од двете страни истовремено!

Идеално за лесно и ефикасно чистење на прозорците. Магнетскиот Чистач на прозори од двете страни ви овозможува да ги покриете сите агли одвнатре и однадвор. Лесно брз и безбеден!

Карактеристики:

• Лесен за користење;
Магнетите ги држат средства за чистење од двете страни на прозорецот;
• Сунѓерчето се наоѓа одвнатре;
• Има и сигурносно јаже за да не случајно го испуштите делот што е надвор;
• За дебелина на стакло до 30мм.

Магнетот за прозорци засекогаш ќе го промени и олесни начинот на чистење на прозорците!

Магнетна технологија – овој чистач на прозорци има вградени магнети што ќе ви овозможат да ги чистите внатрешниот и надворешниот дел од прозорецот паралелно.

Компатибилен со двојно застаклување – магнетот на овој чистач е толку силен што може да се користи на прозорци со дебелина до 30 мм!

Ткаенини со висок квалитет – крпичките на чистачите се изработени од специјални микрофибери и ќе се борат против најтврдоглавата нечистотија!

Чистач на прозори

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Jačina

3mm-7mm, Do 12mm

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА