-50%

Штендер- закачалка за облека 

Original price was: 1,799.00 ден.Current price is: 899.00 ден.


Закачалка- Штендер кој дефинитивно ќе Ви го направи животот поубав, а организираноста на облеката и обувките, лесна како никогаш до сега! Примамлива цена! Нарачајте веднаш и уверете се во квалитетот на овој производ!

 • Комбинација од висококвалитетен метал и пластика
 • ЕКО материјал
 • Издржливост до 30кг
 • Димензии: 128 x 60.5 x 37.5 цм
 • Едноставно за монтирање
 • Ротирачки тркалца кои можат и да се фиксираат
 • Идеален за секоја соба, бутик, купатило…
 • Заштедува простор
Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Штендер- закачалка за облека

Направен од висококвалитетен метал и пластика, овој цврст Штендер ќе Ви го олесни животот и ќе Ви овозможи подобра организација на Вашата облека. Монтиран е на тркалца кои лесно се ротираат што го олеснува управувањето, а исто така може и да се фиксираат. Идеален за секоја соба, купатило, бутик… По потреба можете да го поместите од една на друга страна, од соба во соба кога и да посакате.

Има уникатен, компактен дизајн, цврст е, издржливоста е загарантирана!

Издржливост до 30кг

На овој штендер можете да му вградите и полица за обувки на дното на шината, доаѓа во комплет, а ако не сакате повеќе да ја користите, можете да ја извадите и да ја складирате за кога ќе Ви притреба.

Се на едно место

Нели е убаво се да Ви биде на едно место?- Секако дека да! Набавете го овој Штендер и уживајте во организираноста на облеката и обувките. Сукњите, кошулите и фустаните нека ви бидат уредно „обесени„ на закачалката. Доста е од диплење, предиплување и фрлање на работите една врз друга, веќе нема да имате потреба да се грижите дека после пеглање, облеката повторно ќе Ви биде изгужвана. Идеален е и за складирање на ремени, шалови, капи итн.

Закачалката- Штендер има цврста метална рамка, не Ви е потребен алат- монтирањето е повеќе од едноставно! Освен што Вашата соба ќе биде беспрекорно средена, исто така ќе ослободите и место за други работи. Да, штендерот заштедува простор. На него можете да ставите приближно 40 парчиња облека.

Димензии: 128 x 60.5 x 37.5 цм

Штендер- закачалка за облека

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Штендер- закачалка за облека ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА