-53%

3Д ГОЛЕМ SИДЕН ЧАСОВНИК

Original price was: 1,699.00 ден.Current price is: 799.00 ден.

Дали сакате да ставите часовник на ѕид, но едноставно не можете да најдете оној што одговара и што ќе ви одговара? Доаѓа со бројки и цртички за да го означи времето!

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Ѕиден часовник

Дали сакате да ставите часовник на вашиот ѕид, но едноставно не можете да најдете оној што одговара и што ќе ви одговара?  Доаѓа со бројки и цртички за да го означи времето!

Феноменална декорација на ѕидовите во дневната соба, спалната соба, студијата или хотелската сала.

Забавете го времето и направете го да тече онака како што ви одговара!

• Многу лесно се инсталира
• ЕКО материјал
• Лесен за одржување
• Тивко

Благодарение на опремата на часовникот, ќе добиете светла и зачудувачка 3Д -ефект.
Главната единица на часовникот е изработена од нерѓосувачки челик.
Ѕиден часовник лесен за употреба – сите елементи се самолепливи.
Напојување: 1 x 1.5V AA батерии, (не се вклучени).

3Д голем Ѕиден часовник

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3Д ГОЛЕМ SИДЕН ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА