-56%

Јапонски серум против опаѓање и за брз раст на косата

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

Грижата за косата е важен дел од целокупната грижа за себе и придонесува за тоа поубаво да се чувствувате во сопствената кожа. Кога косата е убава и средена, ви се поправа расположението и ви се зголемува самодовербата. Не дозволувајте прерано да ја изгубите. Користете производи на природна база за негување на коренот и косата. Серумот на база на ѓумбир  ги буди и стимулира фоликулите на влакното, ја храни вашата коса и овозможува да расте побрзо и поздраво. Ефикасен е, го зацврстува влакното и ја згуснува вашата коса! Неговите органски состојки ги активираат заспаните фоликули на главата и спречуваат мастење на косата.

Пакувањето е 30 мл

Големо намалување- само 249 ден.

http://tronshop.mk/proizvod/magichna-maska-za-koska/

 

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Јапонски серум против опаѓање и брз раст на косата на база на ѓумбир

Природно решение за брз раст и зајакнување на косата. Ги активира и стимулира фоликулите на коренот на влакната и ја прави косата погуста.

Одговара на сите типови на коса и помага за сите нејзини недостатоци! Серумот можете да го користите за опоравување на оштетена- фарбана коса, против опаѓање на косата, за нејзин побрз раст и згуснување, за сува и масна коса и за тенки влакна. Ја прави косата сјајна и мека.

Начин на употреба: Се нанесува на чиста и сува коса.

Откако ќе ја измиете и исушите косата, ставете неколку капки од серумот на површината каде што ви опаѓа косата или каде што ви е најслаба. Нанесете на коренот и нежно масирајте 2-3 минути со врвовите на прстите. Нема потреба од повторно миење на косата, оставете го серумот да делува!

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

1 преглед за Јапонски серум против опаѓање и за брз раст на косата

 1. Маријана

  Не верував, но решив да му дадам шанса на производот. Не се покајав, не само што ми се згусна косата, туку и не ми е масна повеќе

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА