-40%

КОМПЛЕТ ЗА ГОТВЕЊЕ ЈАЈЦА БЕЗ ЛУШПА

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

Шифра на производ: 035

Подгответе совршено варено јајце без лушпа. Скратете го времето за подготовка, направете интересен и здрав појадок.

Пробајте го неверојатниот вкус на варено јајце со зачини, со помош на уредот за варење на јајца без лушпа. Во уредот, јајцето се готви како во вистинска лушпа, а благодарение на нелепливата внатрешност, јајцето лесно ќе ви се излизне само кога ќе го отворите.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Акција ! Нарачајте го  веднаш за само 299 денари !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Комплет за готвење Јајца без лушпа

Комплет за готвење Јајца без лушпа го скратува вашето време на подготовка. Само скршете го и истурете го јајцето во калапот и ставете го да се готви. По неколку минути, ќе имате совршено варено јајце, без потреба да ја лупите лушпата.

Пробајте го неверојатниот вкус на варено јајце со зачини, со помош на уредот за варење на Јајца без лушпа. Во уредот, јајцето се готви како во вистинска лушпа, а благодарение на нелепливата внатрешност, јајцето лесно ќе ви се излизне само кога ќе го отворите.

Бидејќи готвите Јајца без лушпа, можете да бидете креативни и да додадете разни зачини и состојки на вашето јајце пред да готвите, со што ќе го подобрите неговиот вкус.

Подолу можете да погледнете видео за тоа како да го користите овој сет. Исто така, можете да видите разни идеи за подобра и поинтересна употреба. Бидете имагинативни и направете одлични специјалитети кои ќе ги воодушеват вашето семејство и гости.

Комплетот за готвење Јајца без лушпа содржи во пакетот:
 • 6 x калапи за готвење јајца

КОМПЛЕТ ЗА ГОТВЕЊЕ ЈАЈЦА БЕЗ ЛУШПА

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “КОМПЛЕТ ЗА ГОТВЕЊЕ ЈАЈЦА БЕЗ ЛУШПА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА