-46%

Egg maker апарат за варење јајца

Original price was: 1,300.00 ден.Current price is: 699.00 ден.

Најлесен и најбрз начин за варење јајца! Заборавете на премногу тврди или ровки јајца, на преголемата потрошувачка на вода, струја и време, сега можете да подготвите 7 совршено сварени јајца одеднаш- точно по Ваш вкус! Брзо, лесно и безбедно!

Во комплет со EG MAKER апаратот за варење јајца добивате : корпа за варење, чашка за мерење и капак!

Нека Вашиот ден започне убаво и здраво! Подгответе вкусен и хранлив појадок за целото семејство.

Безбедност: Автоматски се исклучува кога водата ќе испари
Штеди време и пари: Не моара да стоите до него чекајќи јајцата да се сварат. Потрошувачката на електрична енергија е минимална.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Egg Maker апарат за варење Јајца

 

Најлесен и најбрз начин за варење на Јајца! Заборавете на преварените или премногу ровки Јајца, на преголема потрошувачка на вода, струја и време! Сега можете да спремите 7 совршено сварени Јајца одеднаш- точно по Ваш вкус брзо и безбедно. Овој апарат ќе Ви го заштеди времето и многу ќе Ви ја олесни работата, готвењето ќе Ви стане вистинско уживање. Изберете сами да ли јајцата да бидат меки, средно варени или тврди.

Јајца

Опис на производот:
Во овој апарат на пареа можете да зготвите од 1 до 7 Јајца одеднаш, едноставно ставете ги во калапите и додадете вода користечќи ја малата чашка која ја добивате во комплет. Вклучете го апаратот и пареата ќе ги свари јајцата. Вашиот омилен појадок ќе биде подготвен за миг. Пареата можете да ја користите и за друг вид на јадење и да направите совршени предјадења или грицки.

Во комплет со EG MAKER апаратот за варење добивате и : корпа за варење и чашка за мерење!

Карактеристики:
Компактен дизајн и преубав изглед
Кристално чист капак
Ефикасна грејна плоча од нерѓосувачки челик
Топлотна заштита
Во комплет добивате и капак, корпа за варење и чашка за мерење
Капацитет- до 7 јајца одеднаш
Автоматско исклучување
Совршен подарок за Вашите пријатели

Јајца

Спецификации:
Напон: AC 110-120V 50-60Hz
Сила: 350V
Големина: 16.5 * 17 * 18cm

Нека Вашиот ден започне убаво. Згответе свеж и хранлив појадок за целото семејство. Овој електричен апарат за варење за неколку минути може да направи меки, средни или тврди јајца, по Ваш вкус.

Безбедност: Автоматски се исклучува кога водата ќе испари
Штеди време и пари: Брзо ги вари јајцата без да мора некој да стои до него. Потрошувачката на електрична енергија е минимална.
Подготовка: За да избегнете пукање на јајцата, направете мало дупче на нив
Лесно се чисти: Апаратот е направен од челик кој не ‘рѓосува, лесно се чисти, може дури и само со вода.

Автоматски се исклучува откако водата ќе испари

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Egg maker апарат за варење јајца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА