-22%

Џиновски балон-топка на надувување за деца

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 699.00 ден.


Доколку направите нарачка над 2000 денари, производите ќе Ви бидат доставени без да платите карго достава.


Постојано сонувате дека имате еден огромен балон кој повеќе личи на мочен меур! Па кој би можел да одолее на тоа? Затоа ви претставуваме ваков огромен балон, кој ќе биде моќна атракција за сите најмали, но и за возрасните! Можете лесно да потонете во него за да уживате и да играте, без разлика колку години имате!

Балоните се најголема радост за децата. Тогаш замислете колку ќе бидат среќни ако им подарите џиновски и силен балон со пречник до 120 см! На нивната среќа и нема крај!

 

Може да Ве инстересира

ДЕТСКИ ШАТОР – ЗАМОК ЗА ДЕЦА

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Постојано сонуваш дека имаш еден огромен балон кој повеќе личи на балон! Па кој би можел да одолее на тоа? Затоа ви претставуваме ваков огромен балон, кој ќе биде моќна атракција за сите најмали, но и за возрасните! Можете лесно да потонете во него за да уживате и да играте, без разлика колку години имате!

Балоните се најголемата радост за децата. Тогаш замислете колку ќе бидат среќни ако им подарите џиновски и силен балон со пречник до 120 см! На нивната среќа и нема крај!

Не плашете се, балонот е многу растеглив, ниту високите температури ниту песокот на плажа нема негативно да влијаат на балонот! Слободно вклучете го во задолжителната опрема за забави, прослави, вежби во сали, плажа, базени, излети, базени итн.

Обезбедува врвна забава
Децата конечно ќе ги остават игрите, компјутерите и мобилните телефони! Сега нема да им биде забавно да седат и да зјапаат во екранот, бидејќи конечно ја имаат идеалната алатка за убава забава!

Земете го со себе насекаде
Кога одите на патување, патување, на базен или на плажа, кренете во воздух балон и земете го со вас. Ќе се вклопи дури и во вашиот џеб, па затоа е идеален придружник и лесно се надува.

Милион можности
имаш многу опции… ако сакаш помека не мора да го надуваш балонот до полн капацитет, понекогаш е идеално да направиш класична топка за играње во вода – изборот е твој!

За надвор и внатре
Децата секогаш можат да ги искористат предностите на убавото време и сонце за да си играат во дворот, а кога ќе врне, балонот ќе им биде совршен придружник и во собата! Забавата никогаш не завршува сега!

Зачинете ја секоја забава
Балонот ќе биде голема атракција на секоја прослава! Организирајте детски родендени и забави со оригинална декорација која ќе ги стави сите други играчки во сенка!

Многу лесна инфлација
Надувајте балон брзо и лесно со која било пумпа! Ќе ви бидат потребни само неколку минути за да ја направите идеалната играчка за детска забава! Можете да го надувате и издувате одново и одново и никогаш нема да се оштети.

Еластични и издржливи
Децата сега можат да го фрлат овој балон, да го клоцаат, дури и да се тркалаат во него – балонот дефинитивно нема да пукне! Тој е квалитетен, цврст и отпорен на различни надворешни влијанија.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Џиновски балон-топка на надувување за деца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА