-57%

2 ВО 1 ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН + ДРЖАЧ ЗА ВО АВТОМОБИЛ

Original price was: 699.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

Ослободете ги рацете за да го носите телефонот додека трчате, работите, возите, лесно пишувајте пораки со едната рака, без ризик случајно да ви падне мобилниот телефон.

Прилагодете го телефонот под стабилен агол кога гледате филм или ТВ програма. Направете одлични фотографии од вашето семејство или пријатели полесно без помош на стап за селфи.

Поставете го вашиот телефон удобно на отворот за воздух во автомобилот за да не мора да трошите пари на различни држачи за телефони. Лесно носете го телефонот кога имате кафе или многу други работи во рака.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Ослободете ги рацете за да го носите телефонот додека трчате, работите, возите, лесно пишувајте пораки со едната рака, без ризик случајно да ви падне мобилниот телефон.

Прилагодете го телефонот под стабилен агол кога гледате филм или ТВ програма. Направете одлични фотографии од вашето семејство или пријатели полесно без помош на стап за селфи.

Поставете го вашиот телефон удобно на отворот за воздух во автомобилот за да не мора да трошите пари на различни држачи за телефони. Лесно носете го телефонот кога имате кафе или многу други работи во рака.

Карактеристики на производот:
Лесно овозможува ракување со една рака,
Ротација од 360° + вртења за 90°,
Гаџет за удобно гледање филмови секој ден,
Достапен мобилен носач за автомобили,
Лесен начин да го држите телефонот постојано во рака,
Метални и поликарбонатни материјали,
Компактен дизајн, лесен за носење насекаде,
Едноставна инсталација.

Фиксација за телефонот со 100% силна самолеплива подлога на држачот

Начин на употреба:
1. Избришете ја нечистотијата, прашината итн. од задниот дел на телефонот, исушете го целосно,
2. Отстранете ја заштитната хартија. Не допирајте ја лепливата површина,
3. Притиснете го држачот на прстенот 5 секунди. Откако ќе го залепите на телефонот, не можете веднаш да го користите, треба да го притиснете на телефонот околу 4-8 минути.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 ВО 1 ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН + ДРЖАЧ ЗА ВО АВТОМОБИЛ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА