-55%

2 ВО 1 – ЛЕТЕЧКИ ДЕДО МРАЗ + УКРАС ЗА ЕЛКА

Original price was: 1,099.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Шифра на производ063
Летечкиот Дедо Мраз – Вашата омилена играчка сега може да лета!

Користејќи го инфрацрвениот сензор, вашиот Летечки Дедо Мраз ќе ве прелета. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете го на тупаница исправено и вклучете го, ќе лета само по себе и ќе лебди над тупаницата.  Држете го со тупаницата толку високо колку што може да лета високо. Со него добивате USB за полнење на играчката.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

СУПЕР НОВОГОДИШНА АКЦИЈА
Овој производ не е достапен во останатите продавниците.

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

2 ВО 1 – ЛЕТЕЧКИ ДЕДО МРАЗ + УКРАС ЗА ЕЛКА

Одличен подарок за деца. – Рачна играчка на Дедо Мраз за летање, интерактивна и интересна играчка.

Користејќи го инфрацрвениот сензор, вашиот Летечки Дедо Мраз ќе ве прелета. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете го на тупаница исправено и вклучете го, ќе лета само по себе и ќе лебди над тупаницата, држете го со тупаницата толку високо колку што може да лета високо. Со него добивате USB за полнење на играчката.

Идеален подарок за новогодишните и божиќните празници! Ќе ги воодушевите вашите деца со оваа луда играчка и украс на елка.

2 ВО 1 – ЛЕТЕЧКИ ДЕДО МРАЗ + УКРАС ЗА ЕЛКА

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 ВО 1 – ЛЕТЕЧКИ ДЕДО МРАЗ + УКРАС ЗА ЕЛКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА