-50%

3во1 држач за кујнска хартија, зачини и фолија

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 749.00 ден.

Корисен производ за секоја кујна!
Вклучува дел за хартиена крпа, алуминиумска фолија, пластична фолија и решетка за зачини!

Со помош на тројниот диспензер за хартија, нема да има проблем да најдете хартиени крпи и фолии.
Се состои од ABS пластична кутија и може да се монтира на ѕид.
Има 2 лизгачки секачи кои лесно ја кинат алуминиумската фолија и пластичната фолија без никаков проблем.
Сега нема потреба да користите ножеви и ножици за пакување храна.
Горниот дел од овој диспензер може да се користи како полица за ставање мали контејнери за храна или тегли со зачини.
Лесен за инсталирање и употреба.

3 во 1 држач Само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Акција- 749 ден

Самолеплива фиока за под маса, кујна, бања

ДОДАТНА ФИОКА ЗА ВО ФРИЖИДЕР

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

3 во 1 држач

3 во 1 држач за салфетки, зачини и фолија е корисен производ за секоја кујна!

Содржи дел за хартиени крпи, алуминиумска фолија, пластична фолија и полица за зачини!

Со помош на тројниот диспензер за хартија, нема да има проблем да најдете хартиени крпи и фолии.
Се состои од ABS пластична кутија и може да се монтира на ѕид.
Има 2 лизгачки секачи кои лесно ја кинат алуминиумската фолија и пластичната фолија без никаков проблем.

Сега нема потреба да користите ножеви и ножици за пакување храна.
Горниот дел од овој диспензер може да се користи како полица за ставање мали контејнери за храна или тегли со зачини.
Лесен за инсталирање и употреба. – Во комплетот се вклучени завртки, штипки за монтирање.

За производот:

– Може да се користи и хартија за печење.
– Докажана технологија на сечење.
– Фолиите не заглавуваат.
– Рабовите се прецизно исечени.
– Едноставно поставување на фолија и салфетки во држачот.
– Складирање со прилагодување на ширината за различни широчини на крпи
– Модерно дизајниран.
– Лесно се монтира на ѕид,
– Во комплетот се вклучени завртки, штипки за монтирање.
– Материјал ЕКО пластика
– Димензии: 37х18х6см

 

3 во 1 држач

Карактеристики:

• Остро сечило, лесно сече фолија.
Совршено решение за управување со просторот и избегнување неред во кујната.
• Заштеда на време и полесно одржување отколку рачно сечење.
Лесна инсталација и полнење.
• 3 делови за диспензери, 2 лизгачки секачи.
Едно тркало за хартиени крпи, едно тркало за пластична фолија, едно тркало за алуминиумска фолија.
Горна полица за мали тегли за зачини.

 

Само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

 

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3во1 држач за кујнска хартија, зачини и фолија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА