-39%

3 ВО 1 МУЛТИ ЧАША И ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН НА ВЕЛОСИПЕДИ И КОЛИЧКИ

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 549.00 ден.

Отсекогаш сте сакале да пиете ладен пијалок и мобилен телефон при рака додека возите велосипед. Сега е многу лесно со овој мулти држач што го освои целиот свет. Исклучително лесно се инсталира и отстранува. Full е мобилен, па можете да го ротирате, исто така е 100% стабилен додека возите.

Широка употреба: Овој држач за повеќе чаши и конзерви, со држач за мобилен телефон, многу лесно се монтира на велосипеди, мотори, колички за бебиња, инвалидски колички и многу други места.

ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА – 549 денари

Видете го и овој пренослив отстранувач на дамки што не се мие, Stain-Roll (кликнете)

Видете го и овој пренослив отстранувач на дамки што не се мие, Stain-Roll (кликнете)

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Отсекогаш сте сакале да пиете ладен пијалок и мобилен телефон при рака додека возите велосипед?!

– Сега е многу лесно со овој мулти држач што го освои целиот свет. Исклучително лесно се инсталира и отстранува. Целосно е подвижен, па можете да го ротирате, исто така е 100% стабилен додека возите.

Широка употреба: Овој држач за повеќе чаши и конзерви, со држач за мобилен телефон, многу лесно се монтира на велосипеди, мотори, колички за бебиња, инвалидски колички и многу други места.

Премиум материјал: Мулти држачот е изработен од премиум ABS пластика и гума, поцврст, постабилен, поиздржлив од сите слични модели, исто така многу лесен и лесен за носење. Целосен ЕКО материјал.

Дизајн: Компатибилен со различни чаши за вода, погодни за шишиња со дијаметар од 4-8,5 cm. Погоден за дијаметар на шипката што треба да се закачи од 2,2-4,5 см.

Против лизгање: спојката е дизајнирана цврсто да го прицврсти држачот на шипката без поместување. Може да се ротира и за 360 степени.

Примена: Држачот за чаши за велосипед е погоден за повеќето колички, велосипеди, скутери, мотоцикли итн.

Спецификација:

Материјал: ABS пластика, гума

Табела на големини: 21 x 9,5 x 10,5 cm

3 во 1 мулти чаши и држач за телефон за велосипеди и колички

Само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3 ВО 1 МУЛТИ ЧАША И ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН НА ВЕЛОСИПЕДИ И КОЛИЧКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА