-33%

3 ВО 1 ОРГАНИЗАТОР + ТОРБА + ФРИЖИДЕР ЗА ВО БАГАЖНИК

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 599.00 ден.


Дали имате проблем со вашиот неуреден багажник? Заборавете на тие проблеми со овој организатор! Искористете ја одличната можност да го искористите вашиот организатор за багажникот 3 во 1 што ја одржува вашата храна ладна! Може да издржи до 20 килограми. Со помош на овој производ, никогаш нема да брзате да ја пиете водата додека е уште ладна во текот на летото, само ставете ја во багажникот, затворете ја торбата и водата ќе биде ладна со часови!

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

3 во 1 организатор + торба + фрижидер за во багажник


Најдобар 3 во 1 организатор , торба и фрижидер за багажникот во вашиот авбтомобил, за сите прилики.

Дали имате проблем со вашиот неуреден багажник? Заборавете на тие проблеми со овој организатор! Искористете ја одличната можност да го искористите вашиот организатор за багажникот 3 во 1 што ја одржува вашата храна ладна! Може да издржи до 20 килограми. Со помош на овој производ, никогаш нема да брзате да ја пиете водата додека е уште ладна во текот на летото, само ставете ја во багажникот, затворете ја торбата и водата ќе биде ладна со часови!

3 во 1 организатор

3 во 1 организатор + торба + фрижидер за багажникот на автомобилот, има 2 прегради од страните и една преграда во средина која ги одржува ладни вашите производи! Организаторот на багажникот е многу практичен за носење кога е полн  благодарение на неговите рачки кои одржуваат рамнотежа при носењето!

3 во 1 организатор

3 во 1 организатор + ТОРБА + ФРИЖИДЕР ЗА ВО БАГАЖНИК

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА