-50%

3D РОЛЕР МАСАЖЕР ЗА ЛИЦЕ И ВРАТ

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 449.00 ден.

3Д масажерот ја затегнува кожата на лицето и телото, исклучително ја подобрува цврстината на кожата на лицето, го намалува целулитот и ја забрзува циркулацијата на крвта. Има соларен рецептор кој ја пренесува сончевата енергија апсорбирана во текот на денот на кожата. Има две глави кои се вртат за 360 степени, се прилагодува според дебелината и чувствителноста на кожата, има совршен држач кој овозможува лесен пристап до секој дел од лицето и телото.

Со новата технологија го олеснува одржувањето на кожата, промовира затегнување на кожата на лицето, обликување на телото, ја подобрува циркулацијата, ја ублажува напнатоста. Анти-стареењето, затегнување на кожата, масажер за тело, лице, раце, нозе, задник и грб може да постигне ефект на слабеење на лицето.

Искористете ја СУПЕР акцијата!
– Сега само 399 денари.

Вакум сет за масажа

УРЕД ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕТО + АНТИГЕНА МАСАЖА

УНИКАТЕН ЛАДЕН МАСАЖЕР ЗА ЛИЦЕ

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Универзален масажер кој може да се користи на вратот, рамената, лицето, нозете, рацете, стапалата…

3Д масажерот ја затегнува кожата на лицето и телото, исклучително ја подобрува цврстината на кожата на лицето, го намалува целулитот и ја забрзува циркулацијата на крвта. Има соларен рецептор кој ја пренесува сончевата енергија апсорбирана во текот на денот на кожата. Има две глави кои се вртат за 360 степени, се прилагодува според дебелината и чувствителноста на кожата, има совршен држач кој овозможува лесен пристап до секој дел од лицето и телото.

1. Со нова технологија за масажа, ротирачки дизајн од 360 степени кој се прилагодува на кожата на телото,
2. Супериорен дизајн може да се користи на различни места за масажа,
3. Со PT слој, идеален е за чувствителна кожа,
4. Со микрострујна технологија, се постигнува поголема мазност,
5. Лесно држете го и ракувајте со валјакот.

3D водоотпорен валјак со 360 степени ротирачки дизајн е прилагоден на целото тело. Со новата технологија го олеснува одржувањето на кожата, промовира затегнување на кожата на лицето, обликување на телото, ја подобрува циркулацијата, ја ублажува напнатоста. Анти-стареењето, затегнување на кожата, масажер за тело, лице, раце, нозе, задник и грб може да постигне ефект на слабеење на лицето. Платински 3D ваљак, еколошки ABS не и штети на кожата.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D РОЛЕР МАСАЖЕР ЗА ЛИЦЕ И ВРАТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА