-50%

3D ЕКРАН ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА МОБИЛНИОТ ЕКРАН (12 ИНЧИ)

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Шифра на производ: 044

Гледањето на вашите омилени серии, цртани филмови и емисии на вашиот мобилен телефон, брзо и ефикасно решение, особено ако сте во автомобил и сакате да се забавувате додека патувате.

Мобилниот телефон е најпрактичното решение во овие ситуации, но не треба да заборавиме дека малиот екран предизвикува повеќе замор на очите, а со тоа и почести главоболки.

Овој интересен уред ја има најновата технологија за оптичко засилување со висока резолуција, а едноставниот дизајн со држач за сите видови паметни телефони овозможува практичност и многу лесна употреба.

Компактен и лесен, можете да го носите со себе лупато на екранот насекаде, лесно се преклопува и поважно – економично е и не троши електрична енергија, па можете да го користите каде сакате.

Безбедно е и направено така што дури и најмладите членови на вашето семејство можат да го користат.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Овој производ е достапен само во TronShop !

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

3D ЕКРАН ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА МОБИЛНИОТ ЕКРАН (12 ИНЧИ)

Гледањето на вашите омилени серии, цртани филмови и емисии на вашиот мобилен телефон, брзо и ефикасно решение, особено ако сте во автомобил и сакате да се забавувате додека патувате.

Мобилниот телефон е најпрактичното решение во овие ситуации, но не треба да заборавиме дека малиот екран предизвикува повеќе замор на очите, а со тоа и почести главоболки.

Со цел да го заштитите видот додека имате поголемо задоволство, појасна и поквалитетна слика, ви предлагаме да го пробате нашиот 3D акрилен производ кој го зголемува екранот на мобилниот телефон до 3 пати!

Овој интересен уред ја има најновата технологија за оптичко засилување со висока резолуција, а едноставниот дизајн со држач за сите видови паметни телефони овозможува практичност и многу лесна употреба.

Компактен и лесен, можете да го носите со себе лупато на екранот насекаде, лесно се преклопува и поважно – економично е и не троши електрична енергија, па можете да го користите каде сакате.

Безбедно е и направено така што дури и најмладите членови на вашето семејство можат да го користат.

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 262mmx178mmx12mm;
 • Материјал: акрилна и висококвалитетна пластика;
 • Го зголемува екранот на мобилниот телефон до 3 пати;
 • Најновата технологија за оптичко засилување со висока резолуција;
 • Држач додаток за сите видови паметни телефони;
 • Економично – не користи електрична енергија;
 • Лесен и лесен за употреба;
 • Лесно се собира;
 • Идеален за сите видови патувања;
 • Безбедно – се препорачува децата да го користат за да не го оштетат видот.

3D ЕКРАН ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА МОБИЛНИОТ ЕКРАН (12 ИНЧИ)

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

https://www.youtube.com/watch?v=B2EpfyFEN4k&ab_channel=UnCommonLee

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D ЕКРАН ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА МОБИЛНИОТ ЕКРАН (12 ИНЧИ)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА